بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کسب عنوان برتر سازمان صنایع کوچک در ششمین جشنواره پژوهش وفناوری وزارت صنعت ، معدن وتجارت

 

سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران و شرکت شهرکهای صنعتی  استان های خراسان رضوی ، البرز و خراسان جنوبی در ششمین جشنواره  پژوهش وفناوری وزارت صنعت،معدن وتجارت موفق به کسب  رتبه برتر شدند.

به گزارش روابط عمومی ،  در حال حاضر 652 طرح پژوهشی و مطالعاتی در سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران و شرکتهای استانی انجام شده است که از این تعداد 564 طرح خاتمه یافته و 88طرح در حال اجرا در شرکتهای استانی می باشد؛

 در ششمین جشنواره  پژوهش وفناوری وزارت صنعت، معدن وتجارت ، طرح پژوهشی  منتخب سازمان بعنوان طرح برتر  در حوزه صنعت  مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی   از گروه یک شرکت های استانی ، استان البرز از گروه دو شرکت های تابعه و استان خراسان جنوبی از گروه 3  موفق به دریافت رتبه برتر در عملکرد پژوهشی  شدند.

 گفتنی است، این جشنواره  که در راستای جهت دهی پژوهش، فناوری و نوآوری به سمت حل مسائل و رفع نیازهای واقعی کشور برای دستیابی به اقتصاد دانش بنیان برگزارشد، ضمن تجلیل و تقدیر از برترین های پژوهش و فناوری در حوزه صنعت، معدن و تجارت، به تبادل اطلاعات و تجارب بدست آمده میان پژوهشگران و صاحبان صنعت و تجارت پرداخته شد.  همچنین در این جشنواره از مجموعه های تابعه برتر در حوزه پژوهش و فناوری، مراکز پژوهش های مراکز تحقیق و توسعه ای واحد های تولیدی برتر، بهترین محصول تحقیق و توسعه (R&D ) و مراکز خدمات مهندسی برتر تقدیر شد. در جوار این جشنواره ، نمایشگاهی با حضور واحدهای برتر صنعتی، معدنی و تجاری به منظور اطلاع رسانی بیشتر از دستاوردهای پژوهشی بخش و استفاده از فرصت‌های ایجاد شده در جهت توسعه زمینه همکاری‌های پژوهشی میان صنعت و دانشگاه  در حال برگزاری است که سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران وشرکت های تابعه  منتخب نیز در آن حضور دارند.  

 

   1396/9/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share