بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
جهانگیری در آغاز عملیات احداث مجتمع پتروپالایش بختیاری : لزوم کناره گیری دولت از رقابت با بخش خصوصی

با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران؛ عملیات احداث مجتمع پتروپالایش بختیاری واقع در شهرک صنعتی شماره 2 مسجد سلیمان ( منطقه انرژی زیلایی ) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در این رویداد اظهار داشت: مسجد سلیمان را می توان کانون صنعت کشور دانست، حجم صادرات محصولات پتروشیمی به بیش از 12 میلیارد دلار می رسد و پیش بینی می کنیم امسال بیش از 12 تا 13 میلیارد دلار صادرات محصولات پتروشیمی را به کشورهای مختلف داشته باشیم که این محصولات از اقلام اصلی صادرات ایران است.

وی افزود: دولت باید خود را از رقابت با بخش خصوصی کاملاً کنار بکشد زیرا سیاست های اصل 44 قانون اساسی مبتنی بر این اصل است که دولت نباید سرمایه گذاری هایی را که بخش خصوصی توان انجام آنها را دارد، خود انجام دهد.

بر اساس این گزارش، مجتمع پتروپالایش بختیاری با سرمایه گذاری 27139 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شماره 2 مسجد سلیمان ( منطقه انرژی زیلایی ) با هدف تولید سالانه 2 میلیون تن محصولات استراتزیک پتروشیمیایی در مدت 60 ماه با پیش بینی ایجاد اشتغال برای 2 هزار نفر احداث خواهد شد، معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از بخش های این مجتمع بازدید کردند. 

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌ های صنعتی خوزستان در حاشیه این بازدید گفت: 250 هکتار از اراضی شهرک صنعتی شماره 2 مسجد سلیمان به دو طرح صنعتی آلومینیوم و پتروشیمی در قالب 3 قرارداد واگذار شده است که فاز اول کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان امروز افتتاح شد.

 اخلاق محمدیان افزود: 170 هکتار از این زمین، متعلق به طرح پتروشیمی است که دارای پیشرفت فیزیکی بیش از 50 درصد در فاز اول ( اوره و آمونیاک ) است.

 

   1396/9/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share