بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت خبرداد: سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی کشور آذربایجان در حوزه واحد فرآوری محصولات گچی

 

مدیر‌عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران‌ از سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی از کشور آذربایجان ‌در یکی از شهرکهای صنعتی ‌استان سمنان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی، صادق نجفی ضمن تشریح مزیت‌های سرمایه گذاری در این استان گفت:‌طی مذاکرات‌انجام شده با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی این کشور و‌همچنین با توجه به بازدیداز‌امکانات زیر بنایی شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان ‌‌مقررشد؛ این فعالان اقتصادی دریکی از شهرکهای صنعتی سرخه و یا لاسجرد سرمایه گذاری نمایند.  معاون وزیر و مدیر‌عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای ایران با اشاره به پیگیری‌های نماینده سفارت‌ایران در آذربایجان خاطر نشان کرد: این سرمایه گذاران قرار است با سرمایه گذاری 30 میلیون دلار در حوزه فرآورده های معدنی نظیر گچ در یکی از شهرکهای صنعتی مستقر شوند.  

 گفتنی‌است در‌این بازدید فرشاد مقیمی معاون برنامه ریزی سازمان و صادقی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان ضمن تشریح وضعیت امکانات زیر بنایی شهرکهای صنعتی استان گزارشی در خصوص مزیت های معدنی استان در حوزه گچ و امکانات زیربنایی شهرکهای صنعتی سرخه و ناحیه صنعتی لاسجرد ارائه دادند و سرمایه‌گذاران خارجی ‌نیزاز نزدیک امکانات موجود را بررسی نمودند.

درپایان بازدید مقرر گردید سرمایه گذاران نسبت به انتخاب یکی از شهرک ها جهت اجرای طرح اقدام نمایند.

در حال حاضر  9  شهرک صنعتی سمنان ، دامغان ، شاهرود ، گرمسار، ایوانکی ، شهمیرزاد ، مهدیشهر  ، سرخه و آرادان و 8 ناحیه صنعتی لاسجرد، یاتری، ابرسج، فولادمحله، صیدآباد، بیارجمند ، دیباج و قلعه نوخرقان و یک منطقه ویژه اقتصادی سمنان در حال واگذاری زمین به سرمایه گذاران صنعتی می باشد.

وسعت شهرکها و نواحی صنعتی و منطقه ویژه تحت پوشش  شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان،  6884 هکتار می باشد که از این میزان 3525 هکتار فاز عملیاتی و 2401 هکتار زمین صنعتی در نظر گرفته شده است.

   1396/9/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share