بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست مشترک معاون وزیر صنعت با هیات تجاری از کشور آذربایجان

 

نشست مشترک معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با سرمایه گذارانی از کشور آذر بایجان با محوریت  جذب سرمایه گذاری خارجی  در شهرکهای صنعتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، صادق نجفی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در این نشست مشترک ضمن استقبال از حضور فعالان اقتصادی به سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی از  آمادگی این سازمان جهت ایجاد بسترهای لازم برای حضور فعالان اقتصادی داخلی و خارجی  در شهرکها ونواحی صنعتی خبرداد وگفت: بیش از 43 هزار واحد صنعتی در داخل شهرکهای صنعتی مستقر هستند.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت  همچنین با اشاره به سرمایه گذاری مشترک بین دوکشور آذربایجان و ایران خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران این کشور می توانند با توجه به نوع محصولاتی که  تولید می کنند در شهرکهای صنعتی مستقر  و از مزیت های سرمایه گذاری در این مناطق بهره مند شوند.

گفتنی است، سرمایه‌گذارانی که از کشور آذربایجان ( باکو ) به ایران سفر کرده بودند قرار هست در حوزه تولید  محصولات ساختمانی به ویژه فرآوردهای نظیر  BUILDING SYSEM، FLOORIG SYSTEMS  ,….فعالیت نمایند. در این نشست پس از بررسی موقعیت شهرکهای صنعتی  در استان ها ی مختلف مقررشد ، سرمایه گذاران این کشور  طی بازدیدی از شهرکهای صنعتی استان سمنان ، در یکی از شهرکهای صنعتی  این استان با سرمایه گذاری  بیش از 30 میلیون دلار  برای بیش از 600  نفر اشتغال ایجاد نمایند.

   1396/9/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share