بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری مراسم تقدیر از یزدانی رییس سابق هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

 

مراسم تقدیر از یزدانی مدیرعامل سابق هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک با حضور رییس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، در این مراسم، صادق نجفی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با تقدیر از خدمات و تلاش های آقای یزدانی در طول دوران تصدی در سازمان و صندوق گفت: درسالی که به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است باید بیش از گذشته در این راستا حرکت کنیم.

نجفی افزود: اهمیت صنایع کوچک در اقتصاد ، لزوم حمایت بیشتر را از این صنایع می طلبد لذا امیدواریم صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تلاش های خود را بیشتر نماید.

در ادامه علی یزدانی رییس سابق هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: موفقیت ها و عملکرد صندوق ، مرهون تلاش همه مدیران بوده است.

وی گفت: در سمت مشاور وزیر صنعت، معدن وتجارت همچنان برای پیشبرد اهداف صندوق و کمک به صنایع کوچک تلاش خواهم کرد.

در این مراسم محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ضمن تقدیر و تشکر از  یزدانی گفت: ایشان در این مدت همیشه پیگیر مسائل صندوق و حل مشکلات صنایع کوچک بودند.

وی گفت: امیدواریم همچنان از نظرات وخدمات جناب آقای یزدانی برای توسعه فعالیت های صندوق بهره مند شویم.

مقیسه گفت: در8ماهه امسال توانستیم به رشد بالای 100 درصدی در صدور ضمانت نامه نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست پیدا کنیم وامیدوارم این رشد تا پایان سال ادامه داشته باشد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور ضمانت نامه و همچنین تنوع در وثایق دریافتی به منظور سهولت در روند صدور ضمانت نامه از مهمترین اقدامات صندوق در ماههای گذشته بود.

وی ابراز امیدواری کرد با افزایش سرمایه صندوق در بودجه 97 بتوانیم خدمات خود را به صنایع کوچک توسعه دهیم.

   1396/9/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share