بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران: واحد‌های تولیدی آسیب دیده در زلزله در اولویت پرداخت تسهیلات قرار خواهند داشت

 

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: ‍واحد‌های تولیدی  آسیب دیده در زلزله در اولویت پرداخت تسهیلات قرار خواهند داشت.به گزارش روابط عمومی ، صادق نجفی ضمن بازدید از زیر ساخت های شهرکهای صنعتی  استان کرمانشاه ، در نشست مشترک با استاندار این استان بیان داشت: پیرو سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان حضور پیدا کرده‌ایم تا مصوبات این سفر را  به صورت عملیاتی پیگیری کنیم .

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از پای کار آمدن انجمن‌های تخصصی برای کمک به مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: انجمنهای تخصصی صنایع سیمان، فولاد، کاشی و سرامیک و گچ به ترتیب ۱۰ هزار تن سیمان، ۴ هزارتن آهن آلات، ۲۰ هزار متر مربع کاشی و سرامیک و ۲۰ هزار تن گچ را برای بازسازی صنایع آسیب دیده کمک خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در بازدید و دیداری که امروز از صنایع خواهیم داشت اولویت بندی خواهیم کرد و واحدهایی که بازار کار دارند را در اولویت دریافت تسهیلات خواهیم گذاشت.

استاندار کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به مصوبه اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل ۱/۵ میلیارد دلار صندوق توسعه ملی اشتغال زایی به واحد‌های صنعتی آسیب دیده در زلزله گفت: در سفر   معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت معدن و تجارت به این استان  مصوبات خوبی پیشنهاد وبه تصویب رسید .

هوشنگ بازوند افزود: در ارائه تسهیلات و کمک ها باید واحدهای تولیدی  آسیب دیده اولویت بندی شود تا واحدهایی که مستحق هستند از آن تسهیلات ۴ درصدی بهره ببرند .

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share