بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران : صنایع خراسان جنوبی نیاز به حمایت بیشتری دارد

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ضمن تاکید بر بازسازی واحدهای صنعتی که بازار فروش دارند، گفت: صنایع خراسان جنوبی نیاز به حمایت بیشتری نسبت به سایر استان ها دارد.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی  در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان جنوبی،  با بیان این که صنایع خراسان جنوبی نسبت به سایر استان ها نیاز به حمایت بیشتری دارند, گفت : در دو روزی که در استان بودیم از نواحی وشهرک های صنعتی طبس ، بشرویه، فردوس ، سرایان وآیسک بازدید کردیم و امیدواریم که تصمیمات گرفته شده در این سفر در حداقل زمان ممکن تحرک را در این نواحی وشهرک های صنعتی به وجود آورد.

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران تاکید کرد : باید آن دسته از واحد های راکد استان هم که بازار فروش دارند بازسازی شوند و بانک ها هم باید با نگاه مثبت به بنگاه هایی که بازار فروش دارند همراهی کنند.

وی افزود: همچنین براساس مصوبه هیئت دولت بانک ها باید ضمانت نامه ها را برای اعطای تسهیلات بپذیرند ومالیات بر ارزش افزوده هم باید از مصرف کننده نهایی گرفته شود نه از تولید کننده ای که هنوز پول فروش کالای تولیدی خود را دریافت نکرده است.

وی  در پایان  خاطر نشان کرد: در خراسان جنوبی با تشخیص استاندار و هیئت مدیره مربوط هر تصمیمی که در زمینه سرمایه گذاران گرفته شود را می پذیریم.

در این جلسه استاندار با اعلام این که کمیته 5 نفره تکلیف واحدهای غیر فعال ونیمه فعال را مشخص می کند، گفت: بانک های استان باید با بهره گیری از همه توان خود در حمایت از تولید کنندگان استان اقدام کنند.

مروج الشریعه گفت: براساس تفاهم نامه ای که بین دستگاه های مربوط منعقد می شود باید مشوق های سرمایه گذاری در خراسان جنوبی برای سرمایه گذارانی که تمایل به سرمایه گذاری دارند مشخص شود.

وی بیان کرد: در سال های بین 90 تا 95 برای توسعه استان 24 ونیم میلیارد تومان مصوب شده است اما در سال 96 این مبلغ به 30 میلیارد تومان رسیده است .

امیرحسنخانی نماینده مردم شهرستان های طبس , فردوس ، بشرویه وسرایان در مجلس هم با اشاره به این که در سفر معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان تصمیم های خیلی خوبی گرفته شد ،گفت:باید تلاش کنیم تا نگاه مسئولان به استان با حضور میدانی آنها در خراسان جنوبی تغییر کند.

   1396/8/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share