بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: آموزش 160 هزار نفر از فعالان اقتصادی مستقر در شهرکهای صنعتی از برنامه های سازمان در سال جاری

 

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:  امسال 160 هزار نفر از فعالان صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی  کل کشور می توانند در برنامه های آموزشی  شرکت نموده و از مزایای 50 درصد یارانه هزینه این دوره ها بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت  در اولین روز  از سفر خود به خراسان جنوبی ضمن بازدید از وضعیت زیرساختهای شهرکهای صنعتی بشرویه و فردوس از چند واحد تولیدی و صنعتی در این شهرکها دیدن کرد .

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان طبس که با حضور امیرحسنخانی نماینده مردم شهرستانهای طبس ، فردوس ، بشرویه و سرایان و خانم دکتر سرفرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، امام جمعه و... برگزار شد، اظهار داشت: با همه ظرفیت ها و قابلیت های صنعت و معدن استان به خوبی آشنا هستم و مدیران استان باید با ریسک پذیری اقدامات لازم را برای احیای قابلیتهای این دو بخش در استان فراهم کنند.

وی با تاکید براینکه همه خواسته های فعالان بخش صنعت و معدن شهرستان طبس منطقی است و پیگیری می کنم ،افزود: اگر خوشه های صنعتی استان در قالب کنسرسیوم برای شرکت در نمایشگاههای خارجی اقدام کنند همه هزینه های مربوط به آن توسط این سازمان پرداخت می شود .

یزدانی  ایجاد زیرساختها در شهرکها و نواحی صنعتی  را از وظایف این سازمان برشمرد و گفت: همه اختیارات سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به استانها تفویض شده است و یکشنبه آینده با همه دستگاهها و سازمانهای مربوط برای کمک به رفع مشکلات صنعتگران استان مکاتبه خواهد شد.

گفتنی است، در بازدید معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت از این استان ، یک واحد صنعتی  واقع در شهرک   افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . یزدانی معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در این مراسم گفت: این بنگاه صنعتی  یکی از واحدهای خوب اقتصادی این شهرستان است که با روحیه جهادی توسط تعدادی جوان در کمترین زمان به بهره برداری رسیده است .

وی اولویت اصلی کشور را تولید و اشتغال توصیف کرد و گفت: در این راستا همه دستگاه های اجرایی باید حرکت و  تلاش بیشتری کنند.

 معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت همچنین در اولین روز از سفر به این استان از چند واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی بشرویه و فردوس بازدید کرد .

در این بازدید مدیران واحدهای صنعتی توضیحاتی در خصوص نحوه فعالیت و بازار فروش محصولات ارائه و همچنین به بیان مشکلات پیش روی تولید پرداخته و خواستار رسیدگی و مساعدت هر چه بیشتر مسئولین دست اندرکار بخش تولید شدند .

واحد تولید کننده انواع فرآورده های لبنی با سرمایه گذاری 20260 میلیون ریال و اشتغال 10 نفر ، واحد  سنگبری  با سرمایه گذاری 4450 میلیون ریال و ظرفیت تولید 1200 تن و اشتغال 15 نفر ، واحد گردبافی   در شهرک صنعتی فردوس با سرمایه گذاری 3767 میلیون ریال و اشتغال 8 نفر از جمله واحدهای مورد بازدید در این سفر بودند .

همچنین یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن بازدید از خط تولید  واحدصنعتی تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن با سرمایه گذاری 65000 میلیون ریال و اشتغال ایجاد شده 25 نفر در نشستی صمیمی با صنعتگران و فعالان بخش صنعت و معدن شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات واحدها پرداخت .  

 

   1396/8/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share