بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران مطرح کرد: کاهش 50 درصدی قیمت واگذاری زمین های ناحیه صنعتی سروآباد استان کردستان

معاون وزیرصنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در حاشیه این بازدید از ناحیه صنعتی سروآباد با تاکید براینکه  بحث معابر، شبکه های آب ، برق ، گازو فاضلاب این ناحیه صنعتی انجام شده است، گفت: مامحدودیتی برای حل مشکلات زیرساختی و توسعه صنعتی استان کردستان بویژه سروآباد نداریم.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به رسالت های سازمان  در ایجاد زیرساخت ها و نیز ارائه خدمات حمایتی و ترغیب و تشویق سرمایه گذاران گفت:امسال مشوق های مناسبی در چارچوب تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی برای حمایت از سرمایه گذاران در نظر گرفته شده که در ناحیه صنعتی سروآباد با تخفیف 50 درصدی ، قیمت واگذاری زمین  به 25 هزار تومان کاهش می یابد و بصورت اقساطی سرمایه گذاران و شهروندان سروآبادی می توانند نسبت به خرید زمین و سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی سروآباد اقدام کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درادامه با بیان اینکه در شهرستان مریوان یک ناحیه و یک شهرک صنعتی با مساحتی بیش از 60 هکتار وجود دارد، گفت : نواقصی که از لحاظ زیرساختی  در ناحیه و شهرک صنعتی مریوان وجود دارد به زودی رفع خواهد شد.

 یزدانی با اشاره به ناحیه صنعتی مریوان و اقدامات پیش رو برای تسریع در روند آماده شدن آن گفت : تصمیماتی در خصوص ورودی ناحیه ، رفع مشکلات زیست محیطی و یکپارچه سازی پلاک های خریداری شده در این بازدید اتخاذ شد.

وی  با بیان اینکه ظرف مدت یک ماه اقدامات اداری و در عرض 3 ماه عملیات اجرایی برای آماده شدن این ناحیه انجام خواهد گرفت افزود : پیش پرداخت و زمان بندی پرداخت اقساط برای سرمایه گذاران در این ناحیه بسیار آسان گرفته خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه برای افزایش سرمایه گذاری در شهرک صنعتی مریوان پیش پرداخت را به 20 درصد کاهش داده ایم، گفت : مدت زمان تنفس 6 ماه و بازپرداخت اقساط نیز 36 ماه خواهد بود.

یزدانی با بیان اینکه امیدواریم با شروع سال 97 آماده جذب سرمایه گذار در ناحیه و شهرک صنعتی مریوان باشیم، اضافه کرد: باتوجه به موقعیت منطقه و ضرورت حمایت از تولید و اشتغال ، در سال 97 قیمت ها در شهرک صنعتی مریوان افزایش  نخواهد یافت .

   1396/8/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share