بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از شهرک صنعتی جوانرود استان کرمانشاه با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  در حاشیه  بهره برداری از شهرک صنعتی جوانرود کرمانشاه از آموزش رایگان به مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی چه از لحاظ مهارتی و چه از لحاظ مدیریتی، پرداخت 50% از هزینه حضور واحدها در نمایشگاهها، کمک به افزایش صادرات واحدهای صنعتی در قالب کنسرسیوم صادراتی  خبرداد.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی  معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  در سفر به استان کرمانشاه و بازدید از زیر ساخت های شهرکهای صنعتی این استان ، ضمن بهره برداری از شهرک صنعتی جوانرود کرمانشاه ، اولین رسالت سازمان را ایجاد و توسعه زیرساختهای صنعتی از جمله، تامین برق، آب، تلفن، شبکه گاز، روشنایی معابر، تصفیه خانه فاضلاب و غیره جهت اطمینان به سرمایه گذاران و ترغیب آنها به سرمایه گذاری و احداث واحدهای صنعتی  برشمرد و گفت: حمایت این سازمان از بنگاهها رسالت دوم این مجموعه  از سرمایه گذاران به شمار می رود نظیر حمایت نرم افزاری در قالب ارائه آموزش رایگان به مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی چه از لحاظ مهارتی و چه از لحاظ مدیریتی، پرداخت 50% از هزینه حضور واحدها در نمایشگاهها، کمک به افزایش صادرات واحدهای صنعتی در قالب کنسرسیوم صادراتی و ارائه تسهیلات به آنها است.

وی گفت: در راستای ارزیابی از وضعیت زیرساخت شهرکها و نواحی صنعتی کشور ، تعداد 505 شهرک و ناحیه صنعتی کشور از مهر ماه سال گذشته مورد بازدید قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  با اشاره به بررسی های میدانی بعمل آمده در این بازدیدها افزود: مشکلات واحدهای صنعتی با نقدینگی حل نمی شود بلکه عمده مشکل آنها عدم توجه به بحث بازار و تولید محصولات با توان کیفیتی بالا و رقابتی است.

وی با اشاره به ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی-تولیدی  تاکید کرد: از سه مرجع امکان ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی وجود دارد یکی از موارد در قالب یک و نیم میلیارد دلارتوسط دولت تدبیر امید و موافقت رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و مصوب مجلس محترم شورای اسلامی جهت ارائه به شهرهای زیر 10 هزار نفر و شهرکها و مناطق کمتر توسعه یافته است و مورد دیگر ارائه تسهیلات با سود حدود 10% می باشد و مورد سوم طرح رونق است که البته تا به امروز حدود 31 هزار و 825 نفر جهت دریافت این تسهیلات ثبت نام کرده اند.

یزدانی اضافه کرد: واحدهای صنعتی در صورتی می توانند به حیات خود ادامه دهند که نسبت به بحث بازاریابی و حضور در نمایشگاهها ، توجه ویژه به صادرات ، تبلیغات و تحقیق و توسعه (R&D) حساس باشند و علاوه بر موارد مذکور با مدرن کردن ماشین آلات خود وارد عرصه رقابت شوند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطر نشان ساخت: طی جلسه ای با رئیس محترم بانک مرکزی تقاضا شد که در نشست شورای عالی بانکها راجع به  تملک بانکها بر واحدهای صنعتی  در راستای واگذاری به سرمایه گذاران جدید تصمیمات لازم اتخاذ شود. 

وی در بخشی دیگری از سخنانش با توجه تعیین مدت زمان سه ماهه جهت ایجاد زیرساختهای شهرک صنعتی جوانرود ادامه داد: خوشبختانه با تلاش مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه این امر محقق و شرایط جهت احداث واحدهای صنعتی و حضور سرمایه گذاران با توجه به وضعیت خاص منطقه اورامانات و بخصوص نزدیکی به مرز عراق مهیا است

   1396/8/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share