بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت: اعطای تسهیلات 6 درصدی به طرح های صنعتی مناطق روستایی

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از ارائه تسهیلات بانکی با کارمزد 6 درصد به واحدهای صنعتی و تولیدی در مناطق روستایی و نواحی کم برخودار کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی ، معاون وزیر ومدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفربه استان اردبیل   در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث ناحیه صنعتی شهر هشجین، و افتتاح یک واحد صنعتی تولید کننده پروفیل (یو پی سی) در شهرک صنعتی خلخال با 70 میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای 20 نفر ، در نشستی که با صنعتگران خلخال برگزار شده بود ، اظهارداشت: این طرح در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت و حمایت از سرمایه گذاران راغب به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در مناطق محروم روستایی پرداخت می شود.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت تصریح کرد : تسهیلات مصوب 60 هزار میلیارد ریال است و طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری تولیدی و اشتغال زا در مناطق روستایی و شهرهای کمتر از 10 هزار نفر جمعیت مشمول دریافت این تسهیلات هستند.

وی  ادامه داد :  ۹۳ درصد از بنگاههای فعال  کشور جزو صنایع کوچک می باشند که حدود ۵۰ درصد این بنگاه های کوچک اقتصادی با اشتغال زیر 10 نفر فعالیت می کنند و سیاست دولت نیز حمایت همه جانبه از ایجاد بنگاه های کوچک اقتصادی برای رونق کسب و کار در مناطق روستایی و کم برخوردار کشور می باشد.

وی به نقش بنگاه ها و صنایع کوچک در کشور اشاره کرد و گفت : درست است که سهم این بنگاهها در ارزش افزوده تولیدات ممکن است بالا نباشد ولی سهم ایجاد اشتغال این بنگاه ها بعلت پراکندگی در شهرکها و نواحی صنعتی بالاست.

یزدانی در اظهار داشت حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی جهت ایجاد اشتغال و تولید از اهم برنامه های این سازمان می باشد.

 وی ادامه داد : این سازمان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی ، برگزاری تورهای صنعتی و حضور واحدهای صنعتی و تولیدی در نمایشگاههای داخلی و خارجی حامی صنعتگران است.

معاون وزیر به بازدید از ۵۰۰ شهرک و ناحیه صنعتی کشور از سال گذشته تاکنون اشاره کرد و افزود : این بازدیدها با هدف هموار کردن راه سرمایه گذاری و تولید برای صنعتگران و تولید کنندگان انجام شده  و از نزدیک مشکلات واحدهای صنعتی و شهرکها و نواحی صنعتی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

یزدانی در سفر به شهرستان خلخال کلنگ احداث ناحیه صنعتی شهر هشجین را به زمین زده و در مراسم افتتاح کارخانه  پروفیل صنعت سازان خلخال تولید کننده پروفیل (یو پی سی) در شهرک صنعتی خلخال با 70 میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای 20 نفر در این شهرک شرکت کرد.

وی در مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی هشجین خلخال نیز اظهار کرد:  زیرساخت های این ناحیه صنعتی تا سه ماه آینده باید برای ورود سرمایه گذاران به آن ناحیه آماده شود.

   1396/7/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share