بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران عنوان کرد: ایجاد اشتغال در مناطق محروم با توسعه صنایع کوچک

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از شهرک صنعتی نایین و نشست با صنعتگران و سرمایه گذاران این شهرک، موقعیت شهرک  صنعتی نایین  را بی نظیر  و در  مسیر کریدور شمال به جنوب و شرق و غرب  کشور عنوان کرد و گفت: آماده هرگونه تعامل و همکاری با سرمایه گذارن این شهرک در قبال ایجاد اشتغال مناسب به منظور تحقق اهداف  اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری  خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی کیفیت برتر، کاهش هزینه های تولید،  توجه به بازارهای داخلی و صادراتی, نوسازی، بهره وری, آموزش، اصلاح تکنولوژیکی و... را لازمه موفقیت در  بازار دانست و افزود: امروز  رمز موفقیت کسب و کارها در خوشه سازی، خوشه ای کردن فعالیتهای اقتصادی و ورود به بازارهای جدید  است.

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت  بنگاههای کوچک را نسبت به بنگاههای بزرگ دارای اشتغالزایی بیشتری دانست و تصریح کرد: ایجاد اشتغال در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته با  توسعه صنایع کوچک مقدور خواهد بود.

   1396/7/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share