بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در نشست مشترک معاون وزیر با واحدهای صنعتی : تامین زیر ساخت برای واحدهای صنعتی جزو رسالت اصلی سازمان می باشد

معاون وزیر صنعت, معدن و تجارت گفت: رسالت اصلی این سازمان تامین زیر ساخت ها به واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی است .

به گزارش روابط عمومی: علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ضمن بازدید از زیرساخت های تعدادی از شهرکهای صنعتی استان اردبیل ، در نشست مشترک با واحدهای صنعتی  مستقر در شهرک تخصصی آب سبلان اظهار داشت : در سال جدید که بنام سال اقتصاد مقاومتی , تولید و اشتغال نامگذاری شده است حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی در جهت رفع بیکاری از اولویت اساسی این سازمان می باشد.

وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی بخاطر تولید , اشتغال و ایجاد ثروت در کشور باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند .

معاون وزیر صنعت, معدن و تجارت به تامین زیر ساخت ها در شهرکهای صنعتی اشاره کرد و افزود: بایستی در شهرکها و نواحی صنعتی بستر لازم جهت حضور سرمایه گذاران ایجاد شود تا واحدهای صنعتی و تولیدی بتوانند با حداقل هزینه بیشترین بهره وری را ایجاد کنند.

یزدانی تصریح کرد:  طی بازدیدی که از 500 شهرک و ناحیه صنعتی کشور انجام داده ایم  رفع مشکل زیر ساختی در شهرکها و نواحی صنعتی از اولویت کاری بوده است.

وی در ادامه گفت: شهرک تخصصی آب سبلان بعلت تکمیل زیر ساختها از ظرفیتهای بالقوه استان اردبیل است که می تواند سرمایه گذاران بیشتری را برای احداث واحد تولیدی و صنعتی جذب کند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران از لغو قراردادهایی که اقدامی در خصوص ساخت و ساز در این شهرک انجام نداده اند خبر داد و گفت: در این شهرک بعلت تقاضا محور بودن زمینهای که به صورت راکد و بلااستفاده قرار گرفته اند فسخ و در قالب قرارداد جدید به متقاضیان واگذار خواهد شد.

شایان ذکر است : در این نشست معاون وزیر به مشکلات جاده اختصاصی شهرک , میزان آب تخصیصی واحدهای صنعتی و کسری برق شهرک رسیدگی و تصمیم گیری کرد.

   1396/7/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share