بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معرفی رییس هیات مدیره و مدیر عامل جدید شرکت شهرک های صنعتی فارس

در مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ، مسولان استانی و جمعی از فعالان صنعتی فارس ، با قدردانی از تلاش های  شاهپور قنبری مدیر عامل پیشین شرکت شهرک های صنعتی فارس ،با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت ، احد فتوحی بعنوان مدیر عامل جدید شرکت شهرک های صنعتی فارس  معرفی  شد.
 احد فتوحی از مدیران باسابقه استان فارسی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران است که در سوابق خود مسولیت های مختلفی را در این سازمان عهده دار بوده است.
وی  متولد 7/7/1353شیراز و دارای مدرک مهندسی برق و الکترونیک با 23سال سابقه اجرایی و مدیریتی در وزارتخانه های جهاد کشاورزی(سازندگی) وصنعت ، معدن و تجارت  است .
کارشناس تحقیقات مهندسی جهاد سازندگی استان فارس (سال76)
کارشناش کمسیون امور پارلمانی و حقوقی وزارت جهاد سازندگی (1377)
رییس اداره پشتیبانی و تاسیسات وزارت جهاد کشاورزی (1380)
رییس نظارت بر شهرک ها و نواحی صنعتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران (1386)
مدیر نظارت و ارزیابی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران(1390)
مدیر نظارت و امور متقاضیان و مشاور معاونت برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران (از سال 1390تاکنون)  بخشی از سوابق مدیریتی و اجرایی مهندس فتوحی است.

 فتوحی همچنین در سوابق کاری خود عضویت در کمیته های کارشناسی و تخصصی وزارت خانه جهاد کشاورزی و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نظیر کارشناس ارشد کمیته پیمان ها و نظارت بر اجرای آنها در وزارت جهاد کشاورزی ، نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ستاد تسهیل صنایع در وزارت صنعت، معدن و تجارت ، عضو کمیته حسابرسی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ، عضو هیات مدیره تعاونی اعتبار سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و عضو کمیته تحقیق هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران را در کارنامه کاری و اجرایی خود ثبت کرده است.
در این مراسم همچنین از تلاش های حدود 17ماهه مهندس شاهپور قنبری مدیر عامل پیشین شرکت شهرک های صنعتی فارس نیز که با حکم وزیر صنعت ، معدن و تجارت بعنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران منصوب شده است ، تجلیل شد.

   1396/6/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share