بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تکریم از بازنشستگان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت

 

مراسم تکریم از بازنشستگان  سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت و جمعی از پیشکسوتان این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی در این مراسم ضمن خیر مقدم ، با اشاره به جایگاه و اهمیت تکریم  بازنشستگان گفت: بازنشستگان افرادی هستند که در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام نهاده و به همین دلیل شایسته تکریم هستند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با تاکید بر بهره مندی از پتانسیل ها وتوانمندی های پیشکسوتان خاطر نشان کرد: بازنشستگی پایان کار نیست و این مجموعه همواره از همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته استقبال می کند .

یزدانی با اشاره به اینکه اگر تجربه همکاران بازنشسته در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد، مسیر بهبود برای سازمان هموارتر خواهد شد، خاطر نشان کرد: بررسی و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان و تکریم این عزیزان، از دغدغه‌های این مجموعه   می‌باشد.   

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت ضمن تقدیر از پیشکسوتان این مجموعه   برای کلیه همکاران بازنشسته شرکت آرزوی سلامتی، طول عمر با عزت و عاقبت به خیری کرد.

 در این نشست صمیمی  بازنشستگان سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران ضمن طرح  نقطه نظرات   خود خواستار بهره مندی  از برخی از امکانات رفاهی مجموعه شدند که با موافقت معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت ، دستور تحقق این موضوع اعلام شد.

گفتنی است در این مراسم مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با اعطای لوح تقدیر از همه بازنشستگان سازمان تقدیر کرد.

   1396/6/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share