بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تصمیم جدی مسئولان است

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی تهران با تاکید بر عملیاتی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری اظهار کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی نیازمند تصمیم و عزم جدی است و همه باید در جهت تحقق این سیاست ها تمام تلاششان را بکار گیرند.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهرک های صنعتی تهران یکی از مشکلات کشور را بروکراسی زائد اداری عنوان کرد و گفت: گاهی مجوز تاسیس یک بنگاه تولیدی در ایران بیش از 2 ماه زمان می برد که متاسفانه با این نوع نگاه کشور پیشرفت نمی کند. یزدانی با بیان اینکه توسعه صنایع روستایی و اشتغال در روستا ممکن است با ارقام پایینی ایجاد شود گفت: برنامه های اشتغالزایی با سخنرانی اجرایی نمی شود بلکه نیازمند تصمیمات جدی است. وی افزود: الزامات سیاست های اقتصاد مقاومتی به روشنی توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است و اجرای این سیاست ها به تصمیم مسئولین کشور وابسته است. یزدانی ادامه داد: نباید از ترس اینکه اشتباه کنیم اجرای سیاست ها را به تعویض بیاندازیم و همه ما که در حوزه کارشناسی و مدیریت کار می کنیم باید تصمیم بگیریم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بخشی از وظایف سازمان صنایع کوچک ایجاد زیرساخت عنوان کرد و افزود: اینکه چگونه پروژه ها اولویت بندی شوند در حوزه مسئولیتی مدیران ما حائز اهمیت است.

وی با تقدیر از فعالیت های قنبری، مدیرعامل جدید شرکت گفت: ایشان تمام شاخص های مدنظر دولت را همراه دارد و  علاوه بر اینکه در حوزه فنی فرد مسلط و مطلعی است، در حوزه صنایع کوچک و سایر حوزه های شرکت نیز مدیر توانایی است. یزدانی جوانگرایی، تخصص و تجربه و شناخت از حوزه مدیریتی را از ویژگی های مدنظر دولت برای انتخاب مدیران خود عنوان کرد و گفت: امیدوارم آقای قنبری تا پایان مدت فعالیت دولت دوازدهم و به مدت 4 سال در سمت فعلی باقی بماند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سوابق مدیریتی قنبری اظهار کرد: ایشان در دو استان کرمانشاه و فارس عضو هیئت مدیره و مدیرعامل  شرکت شهرک های صنعتی بوده است و در طول خدمت خود خدمات ارزنده ای داشته است. مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خطاب به کارکنان شرکت شهرک های صنعتی تهران اظهار کرد: ذکات علم و تجربه شما انتقال تجربیات به مدیریت جدید است. یزدانی افزود: در استان تهران 32 شهرک مصوب داریم و 17 شهرک در حال بهره برداری است. وی در تشریح وظایف مدیران سازمان صنایع کوچک اظهار کرد: تعظیم و تکریم اسلام در خدمت به مردم است و  بر همین اساس نمی شود دغدغه اشتغال و بیکاری را در خانواده های ایرانی به طور ملموس مشاهده کنیم و برای رفع این معضل کاری از پیش نبریم.

یزدانی با بیان اینکه جمعیت زیادی در تهران مستقر است و بر همین اساس فعالیت در تهران تلاش زیادی را طلب می کند، اظهار کرد: این استان امکان ایجاد شغل زیادی دارد در عین حال نرخ بیکاری استان هم بالاست و در این زمینه مسئولین انتظارات بیشتری از استان تهران دارند. وی در پایان گفت: از زحمات آقایان مس فروش و قاهری صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و همچنین برای جناب آقای قنبری آرزویی سلامتی دارم و امیدوارم با همکاری هیئت مدیره شرکت استان تهران در اجرای امور موفق باشند.

همچنین در ادامه این مراسم، محمدرضا مس فروش سرپرست شرکت شهرک های صنعتی تهران و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با تشکر از کارکنان شرکت شهرک های صنعتی گفت: شرایط ویژه ای که در استان تهران وجود دارد این استان را  از جهت توسعه صنعتی با سایر مناطق کشور متفاوت کرده است. مس فروش گفت: در این استان نگاه خشن و غیر منعطفی نسبت به صنعت وجود دارد که بخشی از آن غیر منطقی است. وی افزود: با وجود این شرایط، به عنوان مدیرعامل سازمان صنعت تهران امیدوارم با همکاری آقای قنبری بتوانیم وظیفه توسعه صنعتی در استان را پیش ببریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: با برنامه دولت و حسی که نسبت به اشتغال و رفع موانع تولید داریم لازم است به صورت مشترک دست به دست هم دهیم تا از موانع عبور کنیم. مس فروش با اشاره به تفاوت های استان تهران دارد گفت: امیدوارم جناب آقای قنبری مطالب را زود دریابید و بعد از آن برای رفع آن برنامه ریز کنید. وی افزود: در هیئت مدیره شرکت کمک می کنیم تا بار سنگین صنعت در استان را به مقصد برسانیم و از طرف همکاران خود به ایشان خوش آمد می گویم.

در ادامه شاپور قنبری، مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی تهران ضمن قدردانی از کارکنان و مسئولان حاضر در جلسه اظهار کرد: از اعتماد آقای یزدانی تشکر می کنم و این موضوع مسئولیت بنده را سنگین تر  خواهد کرد. قنبری در ادامه ضمن تشریح برنامه های خود، لازمه توسعه اقتصادی را توسعه صنعتی برشمرد وگفت: ابتدایی ترین اصل توسعه صنعتی، سرمایه گذاری صنعتی است و این سرمایه گذاری نیازمند ایجاد زیرساخت های مختلفی است که شرکت شهرک های صنعتی تهران بر اساس قانون موظف به ایجاد آن است.

مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی تهران با بیان اینکه شرکت شهرک های صنعتی باید حمایت ویژه ای از صنایع کوچک داشته باشد اظهار کرد: این شرکت یک ماهیت دو زیستی دارد چراکه هم ماهیت خدمت رسانی دارد و هم ماهیت خدمت گیری. قنبری در تشریح برنامه های خود گفت: در سطح سازمانی به دنبل کاهش بروکراسی، افزایش بهره وری و انضباط مالی هستم. وی افرود: در بخش زیرساخت ها نیز به دنبال ارتقا کمی و کیفی شهرک های صنعتی خواهیم بود. قنبری در پایان گفت: از زحمات جناب آقای مس فروش که زحمت اداره شرکت در این مدت کوتاه به عهده داشتند  تشکر می کنم و امیدوارم با کمک کارکنان و حمایت آقای یزدانی به عنوان ریاست سازمان بتوانیم در انجام وظایف موفق باشیم.

علی یزدانی در پایان مراسم ضمن تقدیر از محمدرضا مس فروش به عنوان سرپرست شرکت شهرک های صنعتی حکم مدیریت شاپور قنبری را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی به وی تحویل داد. گفتنی است قنبری پیش از این به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شهرک های صنعتی استان های کرمانشاه و فارس فعالیت کرده است.

 

   1396/6/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share