بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور کنسرسیوم های صادراتی کشور در نمایشگاه world food روسیه

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبر از حضور کنسرسیوم های صادراتی کشور در نمایشگاه world food مسکو- روسیه داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران غلامرضا سلیمانی گفت: با حمایت سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های تابعه استانی، کنسرسیوم‌های صادراتی کشور  متشکل از  شرکت‌های تولیدی صادراتی استان ها  با همکاری  استان‌های بوشهر، خوزستان، کرمان، بندر عباس، قزوین، همدان و فارس به محوریت محصولات صادراتی به صورت پاویون در نمایشگاه world food روسیه حضور پیدا کردند.

ایشان افزود: سال گذشته نیز بعضا شرکت‌ها وکنسرسیوم‌ها به صورت انفرادی در این نمایشگاه حضور داشتند و استقبال مشتریان روسی از این نمایشگاه، مسئولین کشور را به ایجاد پاویون برای محصولات صادراتی کشور ترغیب کرد.

سلیمانی تصریح کرد: این نمایشگاه با سابقه 24 سال برگزاری مستمر، موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تأثیر گذارترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا ثبت نموده است و بستر مناسبی برای تحقیقات بازار، دادوستد کالا، توسعه کسب و کار و تقویت موقعیت خود در منطقه می باشد و تقریباً تبدیل به مرکزی برای گرد همایی بزرگان صنعت مواد غذایی در سطح جهان شده است.

وی گفت: این نمایشگاه در یازده بخش اصلی فعالیت می نماید و سال گذشته 1500غرفه دار از 62 کشور جهان با استقبال  31 هزار بازدیدکننده روبرو شدند.

ایشان خاطرنشان ساخت: این نمایشگاه از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ شهریور ماه در یازده بخش اصلی برگزار می‌شود و حدود  1500 غرفه دار  از 62 کشور جهان حضور دارند که سهم کشور ما22 شرکت و کنسرسیوم است که محصولاتی نظیر خرما،کشمش، رب، کاکائو، نوشیدنی، تنقلات، خیارشور، غذای آماده، مسقطی، انجیر، خشکبار، ماهی، گیاهان دارویی و میوه های خشک عرضه نموده‌اند.

   1396/6/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share