بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت :آسیب شناسی و حمایت همه جانبه از بنگاه های کوچک و متوسط در اولویت کاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور می باشد

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در دومین روز از سفر خود به خوزستان، در نشست صمیمی با صنعتگران شهرستانهای شوش، دزفول و اندیمشک از نزدیک در جریان مشکلات آن ها قرار گرفت و ضمن افتتاح چند واحد تولیدی در این شهرها، با صنعتگران این شهرها دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی؛ مهندس علی یزدانی در نشست صمیمی خود با صنعتگران شوش با اشاره به وضعیت شهرک های صنعتی این شهر اظهار کرد: ایجاد زیرساخت ها در شهرک های صنعتی، رسالت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران است.

وی بر لزوم تامین تسهیلات ارزان تر توسط دولت در راستای حمایت از این بنگاه ها اشاره کرد و گفت: اولویت ما در بحث نقدینگی که یکی دیگر از مشکلات بنگاه های کوچک است، پیگیری تامین تسهیلات با نرخی پایین تر از نرخ کنونی شورای پول و اعتبار است تا صنایع کوچک و متوسط بتوانند در شرایط بهتری کار کنند.

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بحث حضور بنگاه های کوچک در بازار را مشکل دیگر بنگاه های تولیدی دانست و گفت: به دلیل کوچک بودن این بنگاه ها، بحث بازاریابی آن ها به تنهایی کار مشکلی است ولی حضور در نمایشگاه می تواند در این زمینه موثر باشد که برای آن تخفیف ٥٠ درصدی در نظر گرفته ایم.

مهندس علی یزدانی با بیان اینکه دولت برای شکل دهی بنگاه ها و حضور آن ها در بازارداخلی و خارجی در حال تشکیل کنسرسیوم های صادراتی است، عنوان کرد: امسال در برنامه خوشه های صنعتی و کنسرسیوم های صادراتی دولت ٢ میلیارد دلار از محل صادرات این بنگاه ها به عنوان تکلیف اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده است.
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران یادآور شد: در هفته دولت امسال 19 هزار میلیارد ریال طرح تولیدی در درون شهرک ها و نواحی صنعتی و نزدیک به 460 طرح تولیدی با سرمایه گذاری 90 هزار میلیارد ریال در درون و بیرون شهرک ها و نواحی صنعتی در کشور افتتاح شده است.

وی در ادامه برنامه سفر خود در شهرک های صنعتی شماره 1، 2 ،3 و 4 دزفول حضور یافت و پس از افتتاح سه واحد تولیدی در این شهر، در نشست با فعالین اقتصادی شهرستان حضور یافت.

علی یزدانی با اعلام ثبت نام بیش از٢٠ هزار و ١٣٨ بنگاه صنعتی و معدنی در سامانه بهین یاب در قالب طرح رونق، عنوان کرد: سیاست دولت در راستای حمایت از بنگاه های کوچک، کاهش نرخ تسهیلات سرمایه گذاری مناسب با نرخ تورم است که نیاز واقعی این بنگاه ها است

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: دولت وظیفه دارد به جای سنگ اندازی، راهکار ارائه دهد و از بنگاه ها حمایت کند.

گفتنی است علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بعد از ظهر دیروز سه شنبه هفتم شهریور ماه به منظور بازدید از شهرک های صنعتی خوزستان و افتتاح چند طرح تولیدی در این شهرک ها به مناسبت هفته دولت وارد خوزستان شده بود.

 

   1396/6/9

Rating: 0/10 ( 0 )
Share