بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در سفر دو روزه معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران صورت پذیرفت؛ بهره برداری از 8 طرح صنعتی در استان خوزستان

 

در سفر دو روزه معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به خوزستان از 8 طرح صنعتی در شهرک های صنعتی اهواز، شوش و دزفول با اعتباری بالغ بر 222 میلیارد ریال بهره برداری شد که در مجموع برای بیش از ١٢٠ نفر شغل مستقیم ایجاد می کند.

به گزارش روابط عمومی، "علی یزدانیدر ادامه برنامه سفر دو روزه خود در همایش بزرگداشت شهید شاخص کشور "سید مهدی موسوی"  که در استانداری خوزستان برگزار شد، شرکت و با تعدادی از خانواده های شهدای مدافع حرم دیدار کرد
مهندس یزدانی با اشاره به از خودگذشتگی و نیز مردم داری شهید سید مهدی موسوی اظهار کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، باید روحیه جهادی و تلاش مضاعف و بدون چشم داشت مد نظر همه مدیران و کارکنان دولت قرار بگیرد.
وی با برشمردن خدمات و از خودگذشتگی کارکنان  وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت بیش از هشت هزار ایثارگر ، 300 شهید، 800  فرزند شهید، بیش از یک هزار و 576 جانباز و 200 آزاده در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، تقدیم انقلاب کرده است.

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه، به شهرهای شوش، دزفول و اندیمشک سفر خواهد کرد و ضمن بازدید از شهرک های صنعتی با صنعتگران این شهرها نشستی خواهد داشت.

همچنین مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان با اشاره به اینکه  شهید "سید مهدی موسویبه عنوان اولین شهید مدافع حرم از استان خوزستان در سال 92 در نبرد با نیروهای تکفیری در سوریه  به درجه رفیع شهادت نائل آمده است گفت: ایشان به عنوان شهید شاخص کشوری در محور مقاومت در سال 96 شناخته شده است.

اخلاق محمدیان افزود:  8 طرح صنعتی به بهره برداری رسیده در استان خوزستان در زمینه کیک و کلوچه و بیسکویت، قطعات صنعتی کارخانه ای، لوله و اتصالات UPVC برپایه فناوری نانو، نمای ساختمان پیش ساخته از فوم پلی استایرن، کارتن و مقوا و بسته بندی ذرت علوفه ای و علوفه دام فعالیت می کنند.
 

   1396/6/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share