بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت: مشوق های جدید برای جذب سرمایه گذاران در ناحیه صنعتی طارم درنظر گرفته شده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از ناحیه صنعتی طارم از جذب سرمایه گذاران در این ناحیه صنعتی منطقه کمتر توسعه یافته خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، " علی یزدانی " همزمان با چهارمین روز از هفته دولت در بازدید از ناحیه صنعتی طارم با اعلام این خبر افزود: در راستای حمایت از متقاضیان سرمایه گذاری علی الخصوص سرمایه گذاران بومی در ناحیه صنعتی طارم مشوقهای جدید در نظر گرفته شده است که امیدواریم با توجه به فراهم بودن امکانات زیربنایی در این ناحیه صنعتی استقبال خوبی بشود.

وی اظهار کرد: بخش نقدی حق انتفاع در این ناحیه صنعتی از 15 درصد به 5 درصد  کاهش و شش ماه تنفس برای شروع اقساط در نظر گرفته شده است و مابقی اقساط بصورت دراز مدت از سرمایه گذاران اخذ می شود تا با این کار صنعتگران برای فعالیت در این مکان ها نیز راغب شوند.

علی یزدانی با اشاره به این مشوقهای جدید تصریح کرد: قیمت حق انتفاع در این ناحیه صنعتی درصورتیکه واحدهای صنعتی در بازه زمانی شش ماهه پس از عقد قرارداد به 60% درصد پیشرفت فیزیکی طرح صنعتی دست یابند از 350 هزار ریال در هر متر مربع به 200 هزار ریال کاهش پیدا خواهد کرد.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه افزود: در سال اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال حمایت ویژه ای از سرمایه گذاری در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی کشور انجام دادیم که در طول تاریخ شهرک های صنعتی بی سابقه بود.

یزدانی اضافه کرد: در 80 درصد شهرک ها و نواحی صنعتی ما امسال هیچ گونه افزایش قیمتی در حق انتفاع یا حق بهره برداری نداد ه ایم زیرا زمین در داخل شهرک ها مجانی است.

در حاشیه این بازدید حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به جذب سرمایه گذاری در سالجاری گفت: رشد 500 درصدی جذب سرمایه گذاری در پنج ماهه اول سال نسبت به مشابه سال گذشته نشان از تمایل بخش خصوصی سرمایه گذالری  در شهرکها و نواحی صنعتی استان می باشد

خانپور افزود: در حال حاضر 6 قرارداد در ناحیه صنعتی طارم با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده است و تاکنون بیش از 25 میلیارد ریال برای فراهم نمودن زیرساختها و تسهیل گری در این ناحیه  هزار ریال صنعتی هزینه شده است.

مساحت ناحیه صنعتی طارم 30 هکتار است که آماده جذب سرمایه گذاران عزیر بومی منطقه با توجه مشوقهای جدید در نظر گرفته می باشد.

   1396/6/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share