بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری چهارمین دوره آموزشی سامانه مدیریت طرح و پروژه سازمان

 

چهارمین دوره و نشست آموزشی سامانه مدیریت طرح و پروژه سازمان به صورت یک روزه با حضور نمایندگان حوزه های فنی و IT هفت شرکت استانی در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مقیمی معاون برنامه‏ریزی سازمان در این نشست،  با اشاره به اینکه  سازمان ما سازمانی "پروژه محور" محسوب می‏شود و بخش عمده منابع سازمان صرف پروژه‏ها می‏شود، گفت:  در حال حاضربدلیل فقدان وجود یک سیستم برنامه‏ریزی و کنترل پروژه نمی‏توانیم بخوبی وضعیت پروژه‏ها را در مراحل مختلف به صورت آنلاین(برخط) رصد و مدیریت نمائیم. از اینرو با استقرار کامل سامانه مدیریت طرح و پروژه در سازمان و شرکتهای استانی و بومی سازی مدل این مهم محقق خواهد شد.

 معاون برنامه ریزی سازمان ابراز امیدواری کردان شاء الله در آینده نزدیک شاهد بهره مندی از دستاوردها و منافع آن برای تمام مجموعه باشیم. وی یادآور شد: تاکنون 29 جلسه کمیته راهبری و هماهنگی سامانه با مشارکت نمایندگان حوزه های ذیربط در سازمان و شرکت تهران به عنوان واحد پایلوت تشکیل گردیده و در این جلسات مسائل و موضوعات مترتب بر سامانه و موارد توسعه‏ای سامانه متناسب با نیازمندی‏ها و انتظارات حوزه‏های ذینفع بحث و بررسی و تصمیم‏گیری می شود.

 مقیمی در ادامه افزود: این جلسات تا راه‏اندازی واستقرار کامل سامانه مدیریت طرح و پروژه ادامه خواهد داشت و بعد از آموزش شرکت های استانی باقیمانده و ورود داده های پروژه‏های کلیه شرکتهای استانی در سامانه مذکور، ان شاء الله بزودی توسط مقام عالی محترم سازمان از سامانه رونمایی خواهد شد.

یادآور می شود، متعاقب برگزاری سه دوره آموزشی قبلی، در این دوره نمایندگان شرکتهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، فارس، سمنان، همدان و قم از حوزه‏های معاونت فنی و برنامه‏ریزی(فناوری اطلاعات)توسط مدرسین   شرکت مشاور(تدکار نرم افزار) به صورت کارگاهی نحوه کار با سامانه و چگونگی ورود داده‏ها و اطلاعات صورت وضعیت‏ها، برآوردها، پیمان‏ها و قراردادها، متره، تعدیل، دسترسی و مدیریت کاربران، و سایر منوهای سامانه مذکور به صورت کامل آموزش داده شد.

 

        

   1396/5/28

Rating: 10/10 ( 2 )
Share