بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پیام معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت بمناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

  مهندس علی ‌یزدانی معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت ومدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران به مناسبت  فرارسیدن 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک پیامی به این شرح منتشر کرد.

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بیست ویکم مرداد ، فرصتی مغتنمی است تا یکبار دیگر جهت ارتقا و احیا صنایع کوچک وارج نهادن به ارزش های معنوی تلاشگران این عرصه متحد شویم و در سالی که مزین بنام "اقتصاد مقاومتی  تولید- اشتغال" است، بتوانیم ‌گامی راسخ درجهت تعالی این صنایع برداریم.
 صنایع کوچک و متوسط با سهمی 96درصدی از کل صنایع کشور  نقش تعیین کننده ای در افزایش سطح رفاه آحاد جامعه، محرومیت زدایی و گسترش عدالت اقتصادی-اجتماعی ایفا می‏نماید.این صنایع  عامل جذب و اشتغال بخش عظیمی از جمعیت کشورها و آموزش و تربیت نیروی کار ماهر هستند وتوسعه و حمایت از این صنایع ، افزایش درآمد سرانه و توان اقتصادی جامعه را به همراه دارد  .
 در حال حاضر79هزار واحدصنعتی کوچک ومتوسط با اشتغال بیش از یک میلیون و300 هزار نفر در سراسر کشور وجود دارد که از این تعداد 37هزار واحدصنعتی با اشتغال 500هزار نفری در شهرکها ونواحی صنعتی مستقرهستند.باتوجه به اینکه نیاز صنایع کوچک به سرمایه برای اشتغال کمتر وبهره وری سرمایه آنها نسبت به صنایع بزرگ بیشتر است   اگر اقتصاد کشور به سمت اینگونه صنایع جهت داده شود شاهد تغییرات بنیادینی در اقتصاد کشور و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور خواهیم بود.
در پایان ضمن تبریک و تهنیت روز حمایت از صنایع کوچک به کلیه صنعتگران، کارآفرینان ، اقتصاددانان ،  شاغلین و فعالان حوزه صنعت و همکاران‌ تلاشگر سازمان ، امیدوارم در سایه رحمت حق، ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) وتحت ولایت مقام معظم رهبری،مجموعه صنایع کوچک کشور با موفقیت های چشمگیرتر همسو وهمنوا باشد.
                                                                                                                                                              علی یزدانی

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share