بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
وزیر صنعت،معدن وتجارت : سال گذشته بیش از 12هزار واحد صنعتی در قالب طرح رونق تسهیلات دریافت کردند
وزیر صنعت و معدن تجارت با اشاره به ابتکار دولت تدبیر و امید در نامگذاری 21مرداد به عنوان صنایع کوچک ،این نامگذاری را فرصتی مهم برای تببین اهمیت و نقش این صنایع در توسعه کشور اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی   محمدرضا نعمت زاده در همایش صنایع کوچک درسخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت اله هاشمی رفسنجانی و حضور ایشان در نخستین همایش روز صنایع کوچک در سال 93 به عنوان سخنران اصلی ویژه همایش از ایشان بعنوان ابر مرد تاریخ ایران یاد برد. 
وزیر صنعت ،معدن و تجارت در ادامه با اشاره به برنامه های حمایتی دولت تدبیر و امید در توجه و حمایت از بخش صنعت وتولید و صنایع کوچک، از طرح رونق تولید به عنوان یکی از طرح های مهم دولت  نام برد وگفت :در قالب این طرح سال گذشته بیش از 12هزار واحد تسهیلات دریافت کرده اند.
نعمت زاده با بیان این که طرح رونق تولید امسال نیز با رویکرد ویژه حمایت صنایع کوچک در مرحله اجرا گفت :امسال تسهیلات مناسبی  برای صنایع کوچک پیش بینی  شده است.
وی بابیان اینکه تلاش می شود صنوف تولیدی هم مشمول طرح رونق تولید قرار گیرد ، گفت: امیدوارم با تحقق این موضوع زمینه حمایت از صنوف تولیدی هم فراهم شود.
وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به مزایای ادغام بخش صنعت و بازرگانی از ادغام این دو مجموعه دفاع کرد و گفت:‌این موضوع سبب شده هم بخش صنعت و هم تجارت در این وزارتخانه با یک چشم دیده شود.
نعمت زاده انسجام در تصمیم گیری های، ایجاد وحدت رویه در سیاستگذاریها  و اتخاذ تصمیمات مشترک را از مهمترین مزایای ادغام مجموعه های صنعت و تجارت دانست و گفت در 5 کشور اصلی صنعتی جهان نیز مجموعه های صنعت و تجارت زیر نظر یک مجموعه به فعالیت می پردازند.
   1396/5/19

Rating: 8.5/10 ( 2 )
Share