بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت درهمایش بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک خبرداد::اشتغال یک میلیون 300هزار نفر در حوزه صنایع کوچک
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به نامگذاری 21مرداد با عنوان روز حمایت صنایع کوچک در تقویم کشور گفت :این نام گذاری فرصتی برای توجه همگانی به اهمیت و نقش صنایع کوچک در تولید و اشتغال کشور فراهم می کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران مهندس علی یزدانی در همایش روز صنایع کوچک با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه لزوم اهتمام و توجه بیشتر به صنایع کوچک گفت: معظم له در فرمایشات خود خواستار احیا و زنده کردن تولید داخلی و حمایت از صنایع کوچک شده اند.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت صنایع کوچک در اقتصاد ملی گفت :صنایع کوچک با سهم 96درصدی از صنایع ،از کثرت بالایی در کشور برخوردارند که در توسعه پایدار و توسعه متوازن منطقه ای و جلوگیری از بیکاری و مهارجرت نقش برجسته دارند.
وی از اشتغال یک میلیون و سیصد هزار نفر در صنایع کوچک در سطح کشور خبر داد و گفت: این صنایع در ایجاد اشتغال و کارآفرینی کشوربا سهم 52درصدی  نقشی مهم دارند.
یزدانی نقش صنایع کوچک در تحقق اقتصاد مقاومتی را  مهم  دانست و گفت :این صنایع کارکرد های مختلفی در زمینه های درون گرایی ،برون گرایی مردمی بودن ،اقتصاددانش بنیان و عدالت محوری دارند که این شاخص ها تجلی گر تحقق اقتصاد  مقاوتی است.
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه با اشاره به برخی دستاوردهای این سازمان در  در دولت یازدهم از انعقاد 14797 فقره قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی خبردادوگفت:در این 4سال 8099 واحد صنعتی با اشتغال 132196 نفرنیز به بهره برداری رسیدند و 3468 واحد صنعتی غیرفعال نیز با اشتغال 57460 نفر مجددا راه اندازی شدند.
یزدانی همچنین  از  انجام 89 مورد سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش 1.84 میلیارد دلار و با اشتغالی بالغ بر 5639 نفر در شهرکها و نواحی صنعتی کشوردر 4سال دولت تدبیر و امید خبرداد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های  صنعتی ایران در بخش دیگری از سخنان خود  از تلاش های مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ،معدن و تجارت در اعتلای بخش  صنعت و تجارت  ایران قدردانی کرد.
یزدانی همچنین  در بخشی از سخنانش با بیان این که امسال چهارمین سال تصویب  روز 21مرداد با عنوان روز ملی صنایع کوچک را سپری می کندبا اشاره به برگزاری نخستین مراسم در 21مرداد سال 93 با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی ،یاد و خاطره این یاردیرین امام و رهبری  را گرامی داشت.
   1396/5/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share