بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ازمنطقه ویژه اقتصادی دوغارون

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت ازمنطقه ویژه اقتصادی دوغارون و گمرک بازدید و به تعامل بیشتر با مناطق اقتصادی و گمرکات درراستای همکارهای مختلف تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، علی یزدانی در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و گمرک، اظهارکرد: درسالی که ازسوی رهبرانقلاب به اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده یکی از اقدامات عملی تحقق این شعار افزایش تولید و صادرات است، که باید در مناطق اقتصادی دنبال شود و تمام مسوولین کشور به این موضوع توجه ویژه دارند و یک هدف را دنبال می کنند.

وی افزود: مهمترین مأموریت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ایجاد توسعه و تکمیل زیرساخت ها در راستای راه اندازی واحدهای صنعتی و فراهم آوردن اشتغال مولد بوده که در تمام شهرک‌ها و نواحی صنعتی در حال انجام است.

یزدانی ادامه داد: برای تحقق صادرات بیشتر محصولات و در راستای توسعه مناطق مرزی، دولت یازدهم از تولیدات داخلی و محصولات 190 خوشه صنعتی موجود در قالب نمایشگاه های دائمی عرضه مستقیم، حمایت و کارهای ویژه ای انجام داده است.

وی اضافه کرد: با سیاست ها و حمایت های دولت تدبیر و امید و با هدف جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی تحولات بزرگی در زیرساخت های شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور بخصوص در مناطق محروم انجام شده است.

معاون وزیرصنعت،معدن و تجارت عنوان کرد: تمام مناطق اقتصادی باید از فرصت هایی که بوجود آمده جهت ورود به بازارهای بین المللی و توسعه صادرات بهره لازم را ببرند و در این زمینه آمادگی انتقال تجربیات صنعتی و اقتصادی و نیز کمک های لازم را داریم تا صورت پذیرد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطر نشان کرد: واحدهای صنعتی و اقتصادی با استقرار در این مناطق می توانند با بکارگیری ظرفیت های صادراتی و بهره گیری دقیق و با برنامه به رشد روزافزون خود و منطقه کمک شایانی کنند.

 

   1396/5/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share