بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: رصد امور مربوط به واحدهای صنعتی در راستای بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران طی بازدیدی از زیر ساخت های عمرانی 6 شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون استان خراسان رضوی در دیدار با صنعتگران  شهرک صنعتی تایباد  بر توانمندسازی واحدهای صنعتی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه ازظرفیت هایی که رونق اقتصادی را بدنبال دارد ، تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، علی یزدانی در بازدید از شهرک صنعتی تربت جام اظهار کرد: تمام واحدهای صنعتی باید از منابع تولید و برای رسیدن به بهره وری در جهت رشد و توسعه اقتصادی بصورت بهینه استفاده مطلوب کنند، سازمان تمام امور مربوط به صاحبان صنایع را رصد می کند تا همه واحدهای صنعتی بتوانند از منابعی که دولت یازدهم برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی ایجاد کرده بهره ببرند و در دولت دوازدهم هم با جدیت پیگیری و دنبال خواهد داشت.

وی افزود: تمام اقداماتی که برای واحدهای صنعتی اجرایی می شود گامی مثبت در جهت توانمندسازی، رشد و توسعه آنها است در صورتی که به طور منظم و دقیق از آن بهره گیری شود.

وی به بروز بودن واحدهای صنعتی اشاره و  ادامه داد:  باید با استفاده از تکنولوژی ها و ماشین آلات جدید واحدهای صنعتی با کمترین هزینه و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید استفاده و بهره برداری کنند تا هم هزینه های آنها کاهش یابد هم توان رقابت پذیری آنها بخصوص در بحث صادرات افزایش یابد.

یزدانی بیان کرد: با رویکرد اعتدالی دولت تدبیر و امید و با توجه به مشکلاتی که وجود داشت، دولت یازدهم توانست ارتباط اقتصادی بین المللی را ایجاد کند و توانستیم از ظرفیت اقتصادی در راستای کمک به صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استفاده کنیم.

وی تأکید کرد: واحدهای صنعتی و تولیدی باید بحث فروش محصولات خود را تخصصی و صادرات گرا قرار دهند و از خدمات مشاوره ای که به صاحبان صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی داده می شود، استفاده کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: واحدهای صنعتی در حال حرکت سریع به سمت دانش بنیان شدن هستند و آمار 3هزار و 118 واحد در کشور، نشان از این حرکت متناوب است که 158 مورد آن در استان خراسان رضوی مستقر هستند، این شرکت ها در سه زمینه دانش بنیان نوپا, صنعتی و تولید کننده کالا و خدمت، موفق به دریافت مجوز شده اند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطر نشان کرد: همه نوع مساعدت در راستای کمک به واحدهای صنعتی و اشتغال مولد و رونق اقتصادی بیش از پیش شهرکها و نواحی صنعتی کشور انجام و مشوق های سازمان بصورت برنامه ریزی شده در حال انجام و اجرا است.

وی درپایان گفت: هیچ دغدغه ای برای صنعتگران در شهرک‌های و نواحی صنعتی کشور نباید ادامه دار و باقی بماند و هر مسئله ای که در استان نتوانند تصمیم بگیرند بصورت آنی در سازمان رفع می شود تا سرمایه گذاران با خیالی آسوده و با قدرت بیشتر به فعالیت خود بپردازند.

 

   1396/5/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share