بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: افزایش رشد و توسعه سرمایه گذاری در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در دولت یازدهم

 

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت از افزایش رشد و توسعه سرمایه گذاری دولت یازدهم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  ،  علی یزدانی درسفر به استان خراسان رضوی  و بازدید از زیر ساخت های شهرک های صنعتی این استان ، طی نشستی با صنعتگران شهرک مرزی تایباد یکی از دستاوردهای مهم دولت یازدهم را توجه ویژه به نقاط محروم و کم برخوردار توصیف کرد وگفت:  از تمام ظرفیت ها در جهت پیشرفت این مناطق استفاده شده  تا بسترهای لازم برای توسعه اقتصادی در این مناطق  فراهم شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطر نشان کرد:  دولت تدبیر و امید همواره با نگاه ویژه به مسئاله اشتغال و رفاه مردم مناطق محروم سعی داشته تا ضمن رشد و رونق اقتصادی، شرایط ثبات و پیشرفت اقتصادی در کشور فراهم شود.

یزدانی ادامه داد: محور قراردادن اشتغال و ایجاد بستری مناسب جهت سرمایه گذاری و بخصوص سرمایه گذاری خارجی در مناطق محروم از برنامه های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بوده و هست که موجب تقویت بنیه اقتصادی مناطق و اشتغال مولد شده است.  

وی به بازار های صادراتی اشاره و بیان کرد: واحدهای صنعتی باید نگاه ویژه ای به بازارهای خارجی داشته باشند و از تمام ظرفیت ها بهره گیری کنند و در همین راستا خدمات مشاوره ای صنعتی در تمام استان های کشور به صنعتگران ارائه می شود.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در خصوص خوشه های صنعتی تأکید کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از خوشه هایی که در مناطق محروم تشکیل می شوند حمایت خواهد کرد تا زمینه توانمندسازی آنها سریع تر اتفاق بیفتد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشی دیگر از سخنان خود به بورس و فرابورس کالا اشاره و اظهار داشت: اهمیت حضور شرکت هایی که در بورس و فرابورس کالا به منظور تامین مالی و موارد دیگر شرکت می کنند دارای منفعت بالایی هست و بنگاه هایی که این توانمندی را دارند می توانند در این بازار حضور یابند زیرا بدون شک منافع حاصل از فعالیت خود را چندین برابر خواهند کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطر نشان کرد: حمایت از صنایع کوچک و متوسط بخصوص در مناطق محروم باعث حفظ و ثبات اقتصادی مناطق و در نهایت با برنامه ریزی مدون منجر به رشد و رونق اقتصادی خواهد شد و باعث رفع محرومیت می شود و در دست یافتن به تحقق بیشتر اهداف اقتصاد مقاومتی بسیار موثر است.

وی درپایان گفت: با جدیت همانند سال گذشته ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی را در مناطق محروم و روستایی در قالب کارگاه های روستایی دنبال خواهیم کرد و با ابلاغی که به استانها در این خصوص انجام شده ، در هر منطقه با استفاده از منابع و ظرفیت های موجود زمینه سرمایه گذاری بیش از پیش فراهم شده است.

 

   1396/5/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share