بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر

با حضور وزیر صنعت, معدن و تجارت, مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران  و جمعی از مسئولین محلی عملیات اجرایی احداث چندین طرح پتروشیمی آغاز و منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر به بهره برداری رسید.
 به گزارش روابط عمومی، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های‌ صنعتی ایران در این آیین گفت: این پنج طرح پتروشیمی که توسط بخش خصوصی در این منطقه احداث می شود با سرمایه گذاری  یک و نیم میلیارد دلار در زمینی به مساحت 100 هکتار انجام می شود.
علی یزدانی عضو کمیته ماده 2  ارزیابی زیست محیطی افزود: برای رعایت مسایل زیست محیطی هزار و هشتصد هکتار از اراضی این منطقه  به بهبود وضعیت محیط زیست اختصاص داده شده و بر اساس مطالعات انجام شده کلیه ضوابط زیست محیطی منطقه رعایت شده است.
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت افزود: فاز اول پروژه منطقه ویژه اقتصادی شمال استان در حدود 400 هکتار عملیاتی شده و کلیه امکانات زیربنایی شامل آب ,برق, تلفن ,شبکه روشنایی و جاده دسترسی  تامین شده و آماده پذیرش سایر تقاضاهای سرمایه گذاری است.
معاون وزیر صنعت, معدن و تجارت اظهار داشت تا کنون 10 تقاضای سرمایه گذاری در این منطقه به شرکت شهرک های صنعتی استان داده شده که برای 5 طرح جواز تاسیس صادر شده و امروز شاهد کنگ زنی این پروژه ها خواهیم بود و بزودی جواز تاسیس 5 طرح دیگر نیز صادر شده و عملیات اجرایی آن آغاز  می گردد .
در این آئین مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر نیزگفت: منطقه وِیژه اقتصادی شمال استان در زمینی به مساحت 3 هزار و900 هکتار در 15 کیلومتری شهر دیلم و در مجاورت منطقه نفتی بهرکان و شهر امام حسن واقع شده است  و امروز 5 طرح پتروشیمی در زمینی به مساحت 100 هکتار کلنگ زنی  شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر افزود: این طرح نقش بسزایی در توسعه  اقتصادی استان بوشهر در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال خواهد داشت و برگ زرینی از افتخارات و خدمات دولت تدبیر و امید در این منطقه خواهد بود.
وی افزود :منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر با مصوبه مجلس شوای اسلامی و مصوبه هیات وزیران مبنی بر اعطای سازمان مسئولی به شرکت شهرک های صنعتی بوشهر آغاز به کار کرد و امروز با آغاز طرح های پتروشیمی بهره برداری از این منطقه آغاز شد و شرکت شهرک های صنعتی بوشهر با آغوش باز از سرمایه گذاران در این منطقه استقبال کرده و آماده هر گونه همکاری می باشد.

   1396/5/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share