بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید وزیرصنعت،معدن وتجارت از سامانه الکترونیکی GISسازمان صنایع کوچک در نمایشگاه الکامپ

وزیر صنعت ، معدن وتجارت با حضور در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از سامانه الکترونیکی GISسازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ،  سامانه اطلاعات مکانی شهرک های صنعتی ایران مجموعه ای غنی از اطلاعات مربوط به بیش از 789 شهرک یا ناحیه صنعتی با مساحتی بیش از 100.000 هکتار است که بر روی نقشه کل کشور امکان جستجوی زمین های صنعتی را از بین قطعات قابل واگذاری بر اساس متراژ و تسهیلاتی چون آب و برق و کاربریهای مختلف فراهم می کند. این سامانه به سرمایه گذاران صنعتی امکان می دهد تا با آگاهی از مجموعه امکانات زیربنایی و ویژگی های منطقه قطعات زمین صنعتی مورد نظر خود را انتخاب کنند و بدین طریق از احتمال بروز هرگونه رانت اطلاعاتی اجتناب ورزند.

گفتنی است ، در نمایشگاه بین‌المللی(الکامپ) که بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید ، عرضه محصولات و خدمات این صنعت به شمار می رود دستاوردهای این سامانه الکترونیکی به نمایش گذاشته شد.

سامانه اطلاعات مکانی شهرک¬های صنعتی ایران، یک سامانه‌ نرم افزاری برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی است که توانایی مدیریت لایه ها، گزارشها، نشانه ها ، نمایش و پردازش نتایج، نمایش اطلاعات مرتبط، اتصال به اطلاعات مرتبط، نمایش نتایج بر روی نقشه، ایجاد نمودار، ویرایش مستقیم و فرآیندی و انواع جستجوهای مکانی را فراهم می سازد. این سامانه با گردآوری و تلفیق داده‌های مختلف از طریق تصویرسازی و بکارگیری شیوه های تحلیل جغرافیایی،  نمایش اطلاعات مورد نظر را بر روی  نقشه‌ها امکان پذیر می سازد. متقاضیان زمین های صنعتی به کمک رایانه ، تبلت و یا تلفن همراه و از طریق نشانی اینترنتی GIS.ISIPO.IR وارد سامانه اطلاعات مکانی شده و با استفاده از مرورگرهای متعارف و با توجه به سطوح دسترسی پیش بینی شده امکانات نرم افزار را در اختیار خواهند داشت.

   1396/5/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share