بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی صومعه سرا خبرداد: ایجاد250 هزارفرصت شغلی جدید در کشور

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از ایجاد250 هزار فرصت شغلی جدید در کشور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی در حاشیه سفر یک روز خود به گیلان و در بازدید از شهرک صنعتی شهرستان صومعه‌سرا  گفت:250 هزار فرصت شغلی جدید در قالب طرح های رونق و ایجاد اشتغال در روستاهای کشور ایجاد می‌شود.

یزدانی افزود: پیش‌بینی می‌شود امسال در کل شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور ۱۳۶ هزار شغل مستقیم و همچنین در حوزه صنایع روستایی (پوشاک و شش رشته‌ وابسته به آن ) ۱۲۰ هزار شغل جدید از محل تسهیلات مربوطه ایجاد کنیم که درمجموع بالغ‌ بر 250هزار شغل جدید خواهد بود.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت بابیان اینکه مبلمان و برق شهرک شماره2 صومعه‌سرا مشکلاتی دارد که هر چه سریع‌تر باید برطرف شود، خاطرنشان کرد: این شهرک تمام زیرساخت‌های لازم را دارد اما متاسفانه مشکلاتی نظیر تعطیلی بخشی از بنگاه‌ها و همچنین سرمایه در گردش واحدهای مستقر وجود دارد که سعی خواهد شد با کمک سامانه "بهین یاب" و حمایت‌هایی نظیر افزایش تعرفه و یا ممنوعیت ورود کالاهایی که در داخل تولید می‌شود ، مشکلات این واحدها مرتفع گردد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران  در سفر یک‌روزه به استان گیلان،  با حضور در نشست هماهنگی برنامه‌های توسعه اشتغال و تولید در سالن الغدیر استانداری گیلان ، از شهرک صنعتی شهرستان صومعه‌سرا نیز بازدید کرد.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت در سفر به استان گیلان ضمن بازدید از زیرساختهای شهرکهای صنعتی شهرستان صومعه سرا از امضای توافق نامه اجرایی طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی در رشت خبر داد و گفت: در راستای اجرایی شدن برنامه های اقتصاد مقاومتی در استانها، سازمان صنایع کوچک اولین طرح در قالب پوشاک را در شهرکها و نواحی روستایی استان گیلان راه اندازی می کند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اجرای هفت طرح تولیدی پوشاک با کمک بخش خصوصی گفت: یکی از این طرحها، طرح تولید پوشاک در مناطق روستایی است که با انجام این طرح برای 21 هزار و 500 نفر اشتغال در بخش تولید پوشاک ایجاد خواهد شد.

   1396/5/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share