بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دومین دوره آموزشی سامانه مدیریت طرح و پروژه سازمان

 

 دومین دوره آموزشی سامانه مدیریت طرح و پروژه سازمان برای مدیران و نمایندگان سازمان و 6 شرکت استانی  در محل شرکت تهران برگزار شد.

در این دوره آموزشی یک روزه، معاونان  فنی و برنامه‏ریزی استانهای تهران، البرز، مرکزی، قزوین، مازندران و گلستان به همراه کارشناسان ذیربط از حوزه های فوق (به عنوان کاربران سامانه) و همچنین مدیران و کارشناسان ذیربط سازمان در حوزه‏های فنی، مالی شرکت داشته‏اند و نحوه کار با سامانه و چگونگی ورود داده‏ها و اطلاعات برآوردها، صورت وضعیت ها و قراردادهای پیمان‏ها و پروژه‏های شرکتهای استانی در قالب کارگاه عملی و آموزش حین عمل توسط حاضرین فراگرفته شد.

  تاکنون دو دوره آموزشی؛ یکی برای نمایندگان ویژه استانی(5 استان که قرار است در طول دوره آموزشی و ورود داده‏ها در سامانه، سرپرستی مناطق دیگر را برعهده داشته باشند) و دیگری دوره آموزشی برای نمایندگان 6 استان(منطقه اول استانی به سرپرستی استان تهران) با حضور نمایندگان حوزه‏های ذیربط سازمان در اردیبهشت ماه و تیرماه سالجاری در محل سازمان و شرکت تهران برگزار گردید.

 در مراحل مختلف کار متناسب با پیشرفت پروژه و به موازات تشکیل جلسات آموزشی، ورود داده‏های پروژه‏های در حال اجرای شرکتهای استانی در سال 1396 در سامانه تحت استقرار سازمان صورت می‏گیرد. تاکنون اطلاعات 15 قرارداد اعم از پیمان، صورت وضعیت و برآورد شرکتهای استانی تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان، یزد و خوزستان وارد سامانه گردیده و استان‏هایی که اخیراً آموزش دیده اند شامل استان‏های تهران، مازندران، گلستان، مرکزی، البرز و قزوین بزودی اطلاعات 2 پروژه در حال اجرای خود در سال 1396 را نیز وارد سامانه خواهند کرد.

ضمناً طبق برنامه‏ریزی های انجام شده در کمیته راهبری و هماهنگی نظام مدیریت طرح و پروژه سازمان، قرار است بزودی دوره‏های آموزشی برای 4 گروه و منطقه استانی دیگر به سرپرستی استان‏های آذربایجان شرقی، اصفهان، خوزستان و یزد تشکیل گردد. در این کمیته نمایندگانی از حوزه‏های معاونت فنی، توسعه مدیریت و منابع(مالی)، و برنامه‏ریزی سازمان، نماینده شرکت استان تهران به‏عنوان پایلوت طرح و نماینده مشاور طرح(تدکار نرم افزار) عضویت دارند و از ابتدای سال جاری تاکنون 14 جلسه اصلی کمیته و 12 جلسه فنی و تخصصی در محل سازمان و شرکت تهران برگزار گردید.

   1396/4/31

Rating: 0/10 ( 0 )
Share