بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فراهم کردن زیرساخت های لازم برای اشتغال نقطه به نقطه در مناطق روستایی برنامه جدید سازمان صنایع کوچک

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اشتغالزایی  نقطه به نقطه صنایع کوچک در مناطق روستایی از طریق ایجاد بسترها و زیرساخت های  مورد نیاز را از برنامه جدید امسال این سازمان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی در سفر به استان فارس که به منظور حضور در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن و نیز بازدید از 7شهرک صنعتی در شهرستان سپیدان انجام شد در جمع فعالان اقتصادی و صنعتی فارس در سخنانی  شناسایی و فعال کردن  ظرفیت اشتغال روستاها در حوزه صنایع کوچک را از ماموریت های جدید این  سازمان در سال جاری اعلام کرد وگفت: برای اشتغال نقطه به نقطه در روستاها متناسب با ظرفیت و توانمندی های هر منطقه طرح هایی نظیر ایجاد و تقویت نواحی صنعتی در جوار مناطق مستعد روستایی و ایجاد کارگاهها و مجتمع های صنفی در دستورکار این سازمان قراردارد.

وی  گفت: این ایجاد اشتغال علاوه‌بر درآمدزایی، سبب حفظ روستاها، کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها و درنهایت توسعه در مناطق روستایی می‌شود.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با دفاع از عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه های اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و ارتقای معیشت مردم گفت:در انتخابات ریاست جمهوری نیز 60درصد مردم به تداوم  تفکری رای دادند که در راستای ایجاد رفاه، معیشت و نیز تولید ثروت و ایجاد اشتغال اقدامات مناسبی انجام داده و از طریق ایجاد تعامل سازنده در عرصه بین المللی و نیز با وفاق و همدلی در داخل کشور عزت ملی درعرصه های جهانی را به ارمغان آورده است.

یزدانی اجرای طرح رونق تولید را از برنامه های مهم دولت برای ارتقای توان واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آنها درحوزه تامین منابع مالی اعلام و از افزایش دوبرابری تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای طرح رونق تولید خبر داد و گفت:بر اساس تدابیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ، امسال نیز بیش از 30هزار میلیارد تومان تسهیلات درنظر گرفته شده است.

وی با اشاره به رسالت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ایجاد زیرساخت هاو نیز ارائه خدمات حمایتی از صنایع مستقر در این شهرک ها گفت:امسال مشوق های مناسبی در چارچوب تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی برای حمایت از سرمایه گذاران در نظر گرفته شده وبرای حمایت های بیشتر از سرمایه گذاران، قیمت حق انتفاع و واگذاری زمین در بیش از 80درصد از شهرک های صنعتی کشور افزایش نیافته است .

مدیر‌عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه با اشاره به تفویض 100درصدی اختیارات این سازمان در راستای سیاست تمرکز زدایی به استان ها واگذار شده است گفت:بجز موارد خاص، سایر تصمیم گیری ها در حوزه های مرتبط با سرمایه گذاران و صنعتگران به هیات مدیره های شرکت های استانی واگذار شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین ضمن تاکید برتقویت و حمایت از شرکت های خدماتی در اداره امور شهرک های صنعتی ازبرنامه ریزی به منظور بازنگری و اصلاح برخی قوانین و مقررات مربوط به شرکت های خدماتی با هدف تسهیل در فعالیت ها و افزایش نقش موثر آنها در انجام امور شهرک های صنعتی واگذار شده خبرداد.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در سفر دوزه خود به استان فارس علاوه بر حضور در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن از شهرک های صنعتی سپیدان 1،سپیدان 2، سپیدان 3، ملوسجان ، ونواحی صنعتی شهیدجاویدی و تل بیضا ونیز شهرک صنعتی غیردولتی کامپوزیت سازه ماندگار و شهرک صنعتی آب باریک شیراز بازدید کرد.

   1396/4/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share