بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از تخصصی ترین شهرک صنعتی تولید محصولات و قطعات کامپوزیتی کشور و خاورمیانه در استان فارس با سرمایه گذاری بخش خصوصی

 با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران تخصصی ترین شهرک صنعتی تولید محصولت وقطعات  کامپوزیتی کشور و خاورمیانه درشهرستان سپیدان در  استان فارس به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ، شهرک صنعتی کامپوزیت سازه ماندگار که نخستین شهرک صنعتی غیردولتی استان فارس محسوب می شود با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی شده است.

پروانه بهره برداری این شهرک صنعتی غیردولتی  ، پس از انجام مراحل کارشناسی و طی روال قانونی , توسط شرکت شهرک های صنعتی فارس ،صادر شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در این مراسم   با بیان اینکه ایجاد شهرکهای صنعتی غیردولتی در راستای سیاستهای دولت مبنی بر تقویت و حمایت از بخش خصوصی و اجرای اصل 44 قانون اساسی است گفت :سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از سرمایه گذاران برای  ایجاد این شهرکهای صنعتی غیردولتی حمایت می کند.

علی یزدانی با بیان اینکه تاکنون پروانه بهره برداری 55شهرک صنعتی غیردولتی درکشورصادرشده است گفت:ایجاد شهرک های صنعتی  غیردولتی با هدف استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های صنعتی انجام می شود.

یزدانی  تاکیدکرد: شهرکهای صنعتی غیردولتی  نیز از مزایای شهرکهای دولتی بهره مند می شوند اما امور نحوه واگذاری زمین در آنها بر عهده بخش خصوص است .

وی در ادامه با اشاره به توانمندی های فنی و اجرایی سرمایه گذار این شهرک صنعتی گفت:بخش خصوصی که نسبت به راه اندازی این شهرک صنعتی اقدام کرده دارای سابقه و تجربه بالایی  درصنعت کامپوزیت است و از کارآفرینان و صنعتگران  برتر ملی محسوب می شود .

   1396/4/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share