بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت : شناسایی و فعال کردن ظرفیت اشتغال روستاها در حوزه صنایع کوچک

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران درجمع کارکنان شرکت شهرک های صنعتی فارس ،ایجاد تحرک وجنبش در حوزه رفع بیکاری و ایجاد اشتغال را از برنامه های راهبردی این سازمان و شرکت های استانی در سطح کشور اعلام کرد وگفت:در این زمینه باید با انسجام فعالیت هاو پویایی در امور با تعامل با سایر قوا و استفاده از ظرفیت نهادها و سازمان های مختلف اقدام کرد.

به گزارش روابط عمومی، علی یزدانی شناسایی و فعال کردن  ظرفیت اشتغال روستاها در حوزه صنایع کوچک را از دیگر ماموریت های سازمان در سال جاری اعلام کرد وگفت: باید برای اشتغال در روستاها متناسب با ظرفیت و توانمندی های آن منطقه طرح هایی نظیر ایجاد و تقویت نواحی روستایی و ایجاد کارگاهها و مجتمع های صنفی عملیاتی شود.

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت با اشاره به اینکه بیش از 96درصد از صنایع کشور را صنایع کوچک و متوسط تشکیل می دهد ،   به نقش این صنایع در تولید و ایجاد اشتغال در کشور و نیز رسالت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در زمینه تقویت وحمایت از صنایع کوچک و smeها  اشاره وخاطرنشان کرد: در دولت دوازدهم اختیارات سازمان درحوزه های حمایتی وحاکمیتی صنایع کوچک ارتقا و افزایش خواهد یافت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه از افزایش 20درصدی در قراردادهای منعقد شده با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی کشور در سال گذشته خبر داد وگفت: با تداوم برنامه های دولت ، امسال در مسیر توسعه و ایجاد نشاط و شادابی حرکت خواهیم کرد.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه انجام برنامه های حمایتی از صنایع کوچک را از راهبردهای اصلی سازمان اعلام کرد وگفت:ارائه اموزش های رایگان، تقویت خوشه های کسب و کار و کنسرسیوم های صادراتی و نیز اجرای طرح های ارتقای توان صادراتی واحد ها از برنامه عای مهم در این بخش است.

وی حمایت از راه اندازی و ایجاد مراکز فروش محصولات صنایع کوچک در کشورهای هدف صادراتی را از دیگر برنامه هایی اعلام کرد که امسال انجام خواهد شد.

یزدانی افزود: در این زمینه مرکز نمایشگاهی در پکن چین در اوایل مرداد امسال افتتاح خواهد شد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس نیز به تشریح آخرین وضعیت شرکت شهرک های صنعتی فارس در حوزه های زیرساختی و ارائه خدمات حمایتی به صنایع کوچک پرداخت.

   1396/4/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share