بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: برنامه ریزی برای آموزش 160 هزار واحد تولیدی در کشور

 

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ازبرنامه ریزی برای آموزش رایگان 160 هزار واحد کوچک و متوسط در کشور خبرداد وگفت: تخفیف 50 درصدی برای واحدهای صنعتی کوچک ،متوسط ، طرح های تحقیقاتی و حضور در نمایشگاه، بخشی از مشوقات سازمان در سال اقتصاد مقاومتی و تولید در شهرک های صنعتی است.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی در بازدید از شهرک صنفی تجارت و صادرات برنج در آمل گفت: شهرک‌های صنفی با طراحی و اجرای مناسب می‌توانند به کاهش هزینه‌ها و توسعه صادرات محصولاتی که به‌نوعی، نمونه در استان و کشور هستند کمک نمایند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در بند 20 ماده 55 قانون شهرداری‌ها، یکی از مأموریت‌هایی که اصولاً بر عهده شهرداری‌ها می‌باشد، ساماندهی واحدهای آلاینده و پراکنده است که با توجه به توافق‌نامه با اتاق اصناف ایران، استقرار واحدهای آلاینده در شهرک تخصصی در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به وجود 400 اتاق اصناف در کشور و 620 اتحادیه صنفی در مازندران اظهار داشت: صنوف می‌توانند در قالب شهرک تخصصی صنفی شکل بگیرند که هم دسترسی مردم به واحدهای صنفی و هم در کاهش هزینه‌ها مؤثر است.

یزدانی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات واحدهای کوچک و متوسط مربوطه، عدم توجه به بحث آموزش است که تشکیل شهرک صنفی می‌تواند این روند را تغییر دهد.

وی یادآور شد: برای احیای واحدهای راکد و غیرفعال، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر اساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید در قالب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، تسهیلات طرح رونق تولید داده می‌شود.

 

   1396/4/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share