بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
احیا و افزایش ظرفیت تولید10 هزار واحد تولیدی غیرفعال و زیر ظرفیت در سال جاری

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال از سوی دولت، با تأمین منابع داخلی بانک‌ها و بخشنامه بانک مرکزی، حدود 10 هزار واحد تولیدی راکد و غیرفعال کشور احیا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی در بازدید از شهرک صنفی بنکداران تغذیه سبز خزر آمل ب با اشاره به سیاست‌های حمایتی دولت یازدهم و در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی گفت: از سال گذشته تاکنون روند احیای واحدهای تولیدی با ظرفیت پایین تولید، آغازشده و شمار این واحدها در سال جاری نیز بیشتر خواهد شد.

وی افزود: در دولت یازدهم، تعداد واحدهای تعطیل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور از 20 درصد به چهارده و نیم درصد کاهش یافت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خاطرنشان‌کرد: امسال پیش‌بینی می‌کنیم تا شاهد بهره‌برداری و راه‌اندازی حدود سه هزار و 400 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور باشیم.

یزدانی همچنین با اشاره به پیش‌بینی ایجاد 130 هزار شغل جدید در سال جاری، در واحدهای تولیدی مربوط به شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور تأکید کرد: با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، باید شاهد ایجاد شغل‌های پایدار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور باشیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص ارائه تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، با حمایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تصریح کرد: برای تأمین سرمایه در گردش، توسعه و نیز خرید مواد اولیه، تا سقف 30 میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر می‌شود.

یزدانی اظهار داشت: شهرک‌های صنفی و توسعه این واحدها نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق تولید در جامعه دارند و نیازمند حضور جدی سرمایه‌گذاران در این بخش است.

   1396/4/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share