بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
امسال در 80 درصد از شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، قیمت حق انتفاع افزایش نمی یابد

 

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران باحضور دربیست وسومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کردستان که باموضوع معادن و صنایع معدنی تشکیل شد ضمن اعلام همه گونه حمایت از سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی این استان گفت : تا پایان سال ۹۵ در کشور ۵۹۴۰ معدن فعال با تولید ۳۹۴ میلیون تن وجود داشته. که  بالغ بر ، شش و نیم میلیارد دلار ، در بخش معدن  و صنایع معدنی صادرات داشته اند. وی همچنین از امکان ثبت نام معدن کاران در سایت بهین یاب جهت استفاده از تسهیلات بانکی در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در سال ۹۶ خبر داد   .

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی  همچنین در بازدید از شهرک های صنعتی استان کردستان اظهارداشت: امسال به منظور حمایت از سرمایه گذاران در 80 درصد از شهرک ها و نواحی صنعتی کشور، قیمت حق انتفاع افزایش نمی یابد.

 وی اظهار داشت: واگذاری زمین در شهرک های صنعتی به صورت رایگان بوده و  آنچه که اخذ می شود حق انتفاع یا بهره برداری از زیرساخت ها است که آن هم به صورت اقساط بلند مدت از سرمایه گذاران دریافت می شود.

وی با اشاره به اینکه حدود 970 شهرک و نواحی صنعتی در کشور مشغول به فعالیت هستند، ادامه داد: مشوق هایی هم برای سرمایه گذراران قرار دادیم که آنان با رغبت بیشتری به سرمایه گذاری بپردازند.

یزدانی با بیان اینکه هدف دولت این است که تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه ها با نرخ کمتر انجام گیرد، اظهار کرد: مقرر شده که از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ها و در قالب کمک های فنی اعتباری 20 درصد به سرمایه گذاران شهرک های صنعتی کمک شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: تلاش می کنیم   افرادی را که به سیستم بانکی معرفی می کنیم با یک مشوق 6 درصدی کمتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار، تسهیلات در اختیارشان قرار دهیم.

یزدانی به موقعیت شهرک های صنعتی استان کردستان اشاره کرد و گفت: همه این شهرک ها پتانسیل صادرات را دارند و امیدواریم با تکمیل شهرک های صنعتی استان، موجبات شادابی صنعت این منطقه را فراهم کنیم.

 

   1396/4/4

Rating: 0/10 ( 0 )
Share