بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خبرداد: رفع مشکل 14 ساله شهرک صنعتی سنندج 4

 

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در مراسم آغاز عملیات احداث فاز  یک شهرک صنعتی سنندج 4 از  حل  مشکلات ۱۴ ساله  این شهرک صنعتی  خبرداد .

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی ضمن بازدید از زیرساخت های شهرکهای صنعتی کامیاران، سنندج 3،  سنندج4(سرنجیانه) استان کردستان  ، در حاشیه آیین شروع عملیات اجرایی  نیروگاه  کوچک ۷ مگاواتی برق این شهرک ، گفت:  با  حل  مشکلات ۱۴ ساله شهرک صنعتی سنندج ۴ ، شاهد سرمایه گذاری 150میلیارد ریالی  این واحد خواهیم بود.

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین از توسعه شهرک سنندج ۳ برای جذب سرمایه گذاران جدید  خبرداد و گفت: طی سه ماه آینده به ۲۷۰ کارگاه تولیدی کوچک در شهرک صنعتی سنندج 4  زمین واگذار خواهد شد.   

 وی در بخش دیگری از سخنانش هدف از بازدید شهرک ها و نواحی صنعتی را بررسی مشکلات زیرساختی این شهرک ها و نواحی برشمرد و گفت: تلاش می کنیم با اتخاذ تصمیم در تعامل با مدیران استانی، راه های حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط را چاره اندیشی کنیم.

وی به شهرک صنعتی شماره چهار سنندج اشاره و اظهار کرد: این شهرک حدود 14 سال قبل مصوب شده بوده و بلاتکلیف مانده بود و در اواخر سال قبل بازدیدی از منطقه داشتیم و تصمیم گرفته شد که به طور جدی  این مقوله   تعیین تکلیف شود ،ادامه داد: منبع ذخیره آب شهرک احداث شده و چاه شهرک برای تامین آب در دست اجرا است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار کرد: عملیات اجرایی راه ورودی این شهرک با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و سازمان برنامه وبودجه در آینده بسیار نزدیک آغاز خواهد شد.

یزدانی افزود: اولین واحدی که در محل این شهرک مجوز فعالیت گرفته است یک نیروگاه برق با قدرت 7 مگاوات است که امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی بیان کرد: پیش بینی ما این است که در فاز اول این شهرک، 270 واحد تولیدی که اغلب تولیدی‌های صنفی هستند ظرف یک ماه آینده قراردادهایشان بسته و کار اجرایی شود.

وی به مشوق هایی برای تمامی شهرک های صنعتی استان اشاره کرد و گفت: اختیار کامل به هیات مدیره استانی داده شده که برای جذب سرمایه گذار مواردی مانند کاهش پیش پرداخت، کاهش قیمت و افزایش مدت زمان اقساط را دستور کار قرار دهند.

یزدانی با بیان اینکه یکی از رسالت های اصلی دولت در کردستان، حمایت همه جانبه از سرمایه گذاری است ، گفت: با توجه به نامگذاری امسال به نام تولید و اشتغال و با سیاست های راهبردی دولت، امیدواریم شاهد نشاط و شادابی صنعتی در این استان باشیم.

   1396/4/4

Rating: 0/10 ( 0 )
Share