بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید جمعی از مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از شبکه تلویزیونی ایران کالا

 

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران  در بازدید ازشبکه ایران کالا،آموزش را  یکی از رسالت های اصلی  سازمان برشمرد وگفت: آموزشهای انجام شده در این سازمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در سال گذشته 2.5 میلیون نفر آموزش داشتیم و برای امسال نیز درنظر داریم این رقم را به 4 میلیون نفر برسانیم.

   به گزارش روابط عمومی ، سلیمانی عضو هیات مدیره سازمان در این بازدید که انوشه مشاور معاون صنایع کوچک، لاهوتی مدیر توسعه صنعتی و فناوری، کهیاری مدیر تامین منابع مالی و سرمایه گذاری، جوانمردی مدیر توسعه بازار و امور بین‌الملل، دیوسالار مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و خانم پوریامین مشاور مدیرعامل این سازمان حضور داشتند، با اعلام آمادگی در زمینه همکاری مشترک با شبکه ایران کالا افزود: ما همه توان خود را در این زمینه به کار خواهیم بست تا با برگزاری جلسات مشترک و تعیین راهکارهای مختلف نسبت به اجرایی شدن این طرح برای توسعه فضای کسب و کار اقدام نماییم.

  سیفی قائم مقام شبکه ایران کالا نیز ضمن  خیر مقدم به بازدید کنندگان، به تشریح اهداف و ماموریت های شبکه ایران کالا پرداخته و گزارشی را از تولیدات و اقدامات صورت گرفته در شبکه ارائه کرد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات صنایع کوچک در بخش های مختلف از جمله تامین منابع مالی، نوسازی و تجهیز خطوط تولید و نیروی انسانی متخصص یادآور شد یکی از اهداف برگزاری این نشست برنامهریزی جهت تولید برنامه‏های تلویزیونی به منظور کمک به این صنایع و فائق آمدن بر مشکلات فوق است. در همین راستا در نظر داریم تا طی یک همکاری مشترک با سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی نسبت به تولید برنامههای آموزشی متناسب با ماموریت های شبکه اقدام نماییم.

 گفتنی است ، در این بازدید  سایر مدیران این سازمان، نقطه نظرات خود را در حوزه کاری، انتظارات و نحوه همکاری با شبکه ایران کالا بیان کردند.

در پایان این دیدار، به منظور آشنایی با نحوه ساخت برنامهها و تولیدات شبکه ایران کالا، میهمانان بازدیدی را از استودیوی مجازی شبکه ایران کالا به عمل آوردند.

 

 

 

   1396/3/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share