بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی شهاب قم آغاز شد

 

طی مراسمی تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی شهاب ویژه واحدهای چاپ و نشر با اعبتاری بالغ بر 42 میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قم؛ مراسم گلنگ‌زنی تقاطع غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی شهاب با حضور علی یزدانی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و سید مهدی صادقی استاندار قم در کیلومتر پنج جاده قم - تهران برگزار شد.

امیر طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در این مراسم طی سخنانی اظهارداشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال و سطح آسفالت 16 هزار متر مربع طی 9 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: در تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک صنعتی شهاب استان قم نزدیک به 238 تن سازه فلزی و 218 تن میلگرد استفاده می‌شود و حجم بتن‌ریزی این تقاطع دو هزار و 443 متر مکعب و حجم عملیات خاکی آن 164 هزار متر مربع خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم اضافه کرد: یکی از زیرساخت های مهم برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی داشتن راه های ارتباطی مناسب به منظور ارتباط با تامین کنندگان کالا و خدمات برای واحدهای تولیدی است.

وی با اشاره به دشوارهای موجود برای نقل و انتقال بار از شهرک مذکور افزود: از این رو در سال 93 موفق شدیم مجوز پل روگذر برای ایجاد راه دسترسی این شهرک به جاده قدیم قم - تهران را اخذ کنیم تا از این مسیر راه ارتباطی جاده قدیم قم- تهران و اتوبان- تهران قم به سمت شهرک گشوده شود.

   1396/3/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share