بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران خواستار شد :اختصاص 20 درصد از منابع عمرانی استان‌ها به صنایع کوچک

 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: بر اساس قانون بودجه سال 96 مسؤولان استانی باید 20 درصد از منابع عمرانی استان‌ها را با هماهنگی شورای برنامه‌ریزی به واحدهای کوچک  در قالب طرح کمک های فنی اعتباری درمناطق کمتر توسعه یافته و به ویژه نواحی صنعتی اختصاص دهند تا سه یا چهار برابر این مبلغ در قالب تسهیلاتی با سود 6 درصد کمتر از نرخ مصوب به واحدها پرداخت شود.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی با بیان اینکه برخوردهای جدی با واحدهای غیرمجاز طی سه ماه آینده دنبال می‌شود، اظهار کرد: باید در مورد سوله‌های خالی و بدون کاربرد که در شهرک‌های صنعتی وجود دارد برنامه‌ریزی مطلوبی دنبال شود.

وی با تاکید بر اینکه افراد بیکار در روستاها باید در واحدهای جدید شهرک‌های صنعتی مجاور خود مورد استفاده قرار گیرند، تصریح کرد: با اصلاح نظام بانکی کشور و نگاه متفاوت نسبت به بنگاه‌های کوچک و متوسط برای احیا و توسعه این بنگاه‌ها تسهیلاتی درنظر گرفته شده است اما واحدها نیز باید به کیفیت محصولات خود نیز توجه داشته باشند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از اجرای برنامه‌های جامع برای اشتغال روستاهای کشور یاد کرد و گفت: تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند همکاری قوای سه‌گانه و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف است.

وی با اشاره به اینکه برای شهرک‌های صنعتی امسال کمک‌های فنی و اعتباری در قانون بودجه کشور درنظر گرفته شده است، ادامه داد: بر اساس ابلاغ‌ها مسؤولان استانی می‌بایست 20 درصد از منابع عمرانی استان‌ها را با هماهنگی شورای برنامه‌ریزی به واحدهای کوچک بخش مناطق کمتر توسعه یافته و به ویژه نواحی صنعتی اختصاص دهند تا سه یا چهار برابر این مبلغ در قالب تسهیلاتی با سود 6 درصد کمتر از نرخ مصوب به واحدها پرداخت شود.

 

   1396/3/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share