بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت:بازسازی اقتصاد کشور نیازمند بسیج عمومی است

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزایش اشتغال را عامل افزایش نشاط جامعه دانست و گفت: باید از تخریب‌ها دست برداشته و برای سازندگی کشور در کنار یکدیگر تلاش کنیم چرا که برطرف‌سازی مشکلات و بازسازی اقتصاد کشور نیازمند بسیج عمومی است.

به گزارش روابط عمومی ، علی یزدانی طی نشست صمیمی با مدیران واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی طغرود با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در این ناحیه صنعتی اظهار کرد: هدف بازدید از عملکرد واحدهای صنعتی بررسی وضعیت مناطق صنعتی و شنیدن دغدغه‌های مدیران صنعتی برای اتخاذ تصمیم‌های لازم در راستای رفع آنهاست.

وی با تاکید بر اینکه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در راستای تامین زیرساخت‌های مختلف از جمله فیبر نوری، تلفن و آب رسالت‌های خود را دنبال می‌کند، اضافه کرد: نواحی و شهرک‌های صنعتی در جذب نیروی مورد نیاز خود باید در مرحله نخست به نیروی انسانی بومی منطقه خود مراجعه کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: برخی از زمین‌های ناحیه صنعتی طغرود دارای دیوار است اما هیچ فعالیتی در آن انجام نمی‌شود، این زمین‌ها باید مورد بررسی قرار گیرد و به بهره‌برداری برسد یا اگر سرمایه‌گذاران از فعالیت در این زمین‌ها پشیمان شده‌اند باید قراردادهای خود را لغو کنند.

یزدانی حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری را قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: مردم با انتخاب رئیس جمهور منتخب به ادامه مسیر دولت تدبیر و امید رأی دادند؛ حجت‌الاسلام روحانی در ضیافت افطاری مسؤولان نظام با رهبری گزارش عملکرد دولت را ارائه و بخشی از نقشه راه آینده دولت را تبیین کرد.

یزدانی با اشاره به اینکه با تامین زیرساخت‌ها رسیدن به توسعه امکان‌پذیر است، اظهار کرد: قم از شهرهای مهم زیارتی و فرهنگی کشور است که باید برای آن برنامه‌ریزی جامعی داشته باشیم چرا که در غیر این صورت ظرفیت‌های این شهر بدون استفاده باقی می‌ماند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: با وجود عدم انسجام داخلی و بدهی‌های انبوه ، دولت طی چهار سال گذشته توانست بخشی از مشکلات را رفع کند و اکنون در مسیر منطقی و ریل توسعه قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران واحدهای صنعتی نباید از پیگیری امور مرتبط با خود خسته شوند، تصریح کرد: با پیشرفت فناوری اطلاعات طی چند سال آینده بخش قابل توجهی از واحدهای کوچک، آژانس‌های املاک، خودرو و دفاتر فروش بلیط تعطیل می‌شود چرا که  با شرایط کسب و کار قدیمی نمی‌توان کار کرد بلکه برای رسیدن به نتیجه باید فناوری اطلاعات به عنوان یک محور اصلی دنبال شود.

یزدانی با بیان اینکه روش کسب و کار در سطح دنیا در حال تغییر است، گفت: امیدواریم بتوانیم مجموعه‌های مختلف برای برای رسیدن به این تغییر آماده کنیم؛ سرمایه‌گذاران واحدهای صنعتی برای اینکه کار خود را آغاز کنند نباید ابتدا به دنبال ایجاد دفاتر فروش و مکان‌های اداری خود باشند چرا که روش‌ها نسبت به گذشته تغییر کرده است.

وی خاطرنشان گرد: شرکت شهرک‌های صنعتی باید اطلاعات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد تا این افراد در ایجاد واحدهای صنعتی با مشکل خاصی مواجه نباشد.

   1396/3/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share