بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت: مشوق های لازم برای حضور سرمایه گذاران در نواحی صنعتی درنظر گرفته شده است

 

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: مشوق های لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در نواحی صنعتی در نظرگرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی ،  علی یزدانی  در بازدید از ناحیه صنعتی آوج افزود: در برخی نواحی صنعتی از متقاضیان سرمایه گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی تنها هزینه ایجاد زیرساخت ها اخذ می شود و به نوعی زمین تقریبا به شکل رایگان واگذار می شود که به طور نمونه در این خصوص باید از ناحیه صنعتی آوج یاد کرد.

وی اظهار کرد: قیمت زمین و حق انتفاع در نواحی صنعتی به شکل اقساط دراز مدت از سرمایه گذاران اخذ می شود تا با این کار صنعتگران برای فعالیت در این مکان ها نیز راغب شوند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در نواحی صنعتی اولویت سرمایه گذاران باید با افراد بومی باشد و در این خصوص باید مدیران محلی از جمله فرمانداران بتوانند نظر افراد منطقه و شهرستان را برای سرمایه‌گذاری جلب کنند.

وی در ادامه بر رفع مشکل آب ناحیه صنعتی آوج در اسرع وقت تاکید کرد و گفت: به زودی این مشکل را برطرف خواهیم کرد تا متقاضیان سرمایه گذاری در این ناحیه صنعتی دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه بر حل مشکلات 6 واحد بهره بردار راکد در ناحیه صنعتی آوج تاکید کرد و گفت: مشکلات این واحدها باید در یک نشست با حضور فرماندار آوج؛ مدیران بخش صنعت و دیگر دستگاه های اقتصادی، بانک ها و صاحبان این واحدها بررسی و حل شود.

یزدانی همچنین گفت: باید زمین های واگذار شده به متقاضیانی که فعالیتی بر روی زمین نداشته و سرمایه گذاری را معطل کرده اند نیز پس گرفته شده و از آنها خلع ید شود تا زمین های مربوطه را به متقاضیان جدید سرمایه گذاری واگذاری کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین از ناحیه صنعتی اسفرورین واقع در شهرستان تاکستان در غرب استان قزوین بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت واگذاری زمین به سرمایه گذاران و متقاضیان ایجاد واحدهای تولیدی در این مکان قرار گرفت.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین ، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را در این بازدیدها همراهی می کردند.

   1396/3/10

Rating: 5.9/10 ( 11 )
Share