بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت ضمن تقدیر از حضور گسترده و با شکوه مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بسته رونق تولید و اشتغال ، سازمان 4 برنامه اصلی با 24 زیر پروژه را در دستور کار قرارداده است

  

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت ضمن تقدیر از حضور گسترده و با شکوه مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری  گفت: عظمت کشور را مردم در این انتخابات نشان دادند و با حضور بیش از 70 درصدی در این حرکت حماسی  ، نشان دادند که عزت وکرامت انسانی وغرور کشورشان برهمه چیز ارجح تر است.

 به گزارش روابط عمومی، علی یزدانی در نشست مشترک با معاونان ، مدیران و کارکنان  سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران  اظهارداشت: مردم سراسر کشور با وجود همه  فضا سازی ها  که عملکرد این دولت را نشانه گرفته بود ،  به همه جهانیان نشان دادند که  شعارهای پوپو لیستی جایگاهی در بین آنان ندارد.

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران افزود: نادیده گرفتن اقدامات ودستاوردهای انجام شده ، جدای از اینکه رفتاری غیر اخلاقی است ، نادیده گرفتن عزت وسربلندی نظام است.

 یزدانی با اشاره به اینکه نباید با شعارهای نادرست  مردم را مایوس کرد، افزود: در فضایی که شعارهای انتخاباتی برخی نامزدها تمام دستاوردهای دولت را نشانه گرفته بود یکی از کاندیداها در اقدامی غیرکارشناسی تعطیلی واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی  را 41 درصد و به فاصله یک هفته بعد 70 درصد  عنوان کرد. چطور به فاصله یک هفته آمارها به این سرعت تغییر می کند و مبنای اطلاعات این کاندیدا برچه اساسی بود، این اظهارات متناقض درحالی مطرح می شد که واقعیت جامعه چیز دیگری بود و فضای کسب وکار جامعه نشان از رشد وایجاد رونق در فضای اقتصادی کشور داشت . اتفاقی که در حال حاضر هم ادامه دارد.

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه  فضای انتخابات را پشت سرگذاشتیم  و از امروز کار دولت جدیدآغاز شده است، افزود: باید همه ما در هرسمت و پستی قرارداریم درجهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با محوریت تولید و اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی مردم تلاش کنیم.

یزدانی با بیان اینکه در این راستا یکی از مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ، تقویت ، توانمند سازی وتوسعه بنگاه های خرد ، کوچک ومتوسط با هدف افزایش صادرات غیر نفتی  آن ها به میزان دو میلیارد دلار  می باشد که  مسئولیت اجرای این برنامه مهم به این سازمان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه باید در جهت ارتقاءبهره وری وبهبود وضعیت تولید واشتغال پایدار بیش از گذشته تلاش نماییم، افزود:سازمان  در سال جاری 4 برنامه اصلی را در راستای بسته رونق تولید واشتغال  در دستور کار قرارداده است.

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای  صنعتی ایران   تقویت خوشه های صنعتی وشبکه سازی و بهم رسانی کسب وکارها با تاکید بر واحدهای صنفی وبنگاه های تولید خرد،کوچک ومتوسط را  از جمله این برنامه ها برشمرد و افزود: تکمیل زیر ساخت ها وخدمات مورد نیاز در شهرکهای صنعتی  ، حمایت از ایجاد تصفیه خانه های پساب های صنعتی  در مجتمع ها وشهرکهای صنعتی وبازچرخانی آب آنها ،حمایت وتقویت شبکه های کسب وکار از طریق تقویت وتوسعه مراکز مشاوره ،خدمات کارآفرینی و کیلنیک های کسب و کار  وعارضه یابی بنگاه های کوچک ومتوسط وتکمیل و بهره برداری حداقل 7هزار طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد از دیگر برنامه های سازمان در جهت تحقق  بسته رونق تولید واشتغال می باشد.

یزدانی خاطر نشان کرد: باید به دور از فضا سازی ها درجهت ارتقاءبهره وری وبهبود فضای کسب وکار تمام توان خود را بکار بگیریم چراکه مردم از همین حالا منتظر این تغییر وتحول در بدنه کشور هستند.

  

   1396/2/31

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share