بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از نواحی صنعتی رامهرمز و هفتکل: لزوم حمایت بیشتر از واحدهای صنعتی واقع در مناطق کمتر توسعه یافته

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: چنانچه میزان توجه به واحدهای صنعتی کوچک به ویژه واحدهای مستقر در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته افزایش یابد متقابلاً میزان تولید، اشتغال و سرمایه گذاری نیز رشد خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، "علی یزدانی" سه شنبه ( ۲۶ اردیبهشت ) طی سفر به استان خوزستان و حضور در نواحی صنعتی رامهرمز و هفتکل اظهار کرد: مهم تر از جذب سرمایه گذاران، اندیشیدن تمهیدات و تدابیر ویژه ای جهت حفظ آنها می باشد که این امر توجه تمامی دستگاه های ذیربط را می طلبد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از  کارگاه تولید قالب جدول و کفپوش اتحاد واقع در ناحیه صنعتی طالقانی در رامهرمز و واحدهای بسته بندی مواد غذایی پونل و کارگاه مونتاژ درب و پنجره در ناحیه صنعتی هفتکل بازدید و با مدیران این واحدها  به گفت و گو در خصوص گستره توزیع، میزان استقبال بازار از محصولات تولیدی، چگونگی ایجاد تناسب میان میزان عرضه با تقاضا، ارتقای ماشین آلات کارخانه ای، روند تهیه مواد اولیه و ... پرداخت.

در ادامه، "اخلاق محمدیان" مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: تاکنون سابقه توقف روند فعالیت هیچ یک از واحدهای صنعتی استان به دلیل مشکلات زیرساختی وجود نداشته است و مشکلات تولیدکنندگان بیشتر شامل جرایم ناشی از دیرکرد بازپرداخت تسهیلات بانکی، کمبود سرمایه در گردش و ... می باشد.

لازم به ذکر است در این بازدید معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، معاونت برنامه ریزی و بودجه استانداری خوزستان، فرمانداران هفتکل و رامهرمز و جمعی از مدیران ذیربط حضور داشتند.

   1396/2/26

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share