بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد: تدوین 42 برنامه ویژه و تحولی سازمان صنایع کوچک در سال 96

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در هفتمین گردهمایی مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی سراسر کشور ضمن تشریح مهمترین اولویت های سازمان در سال 96 از ارائه 42 برنامه محوری و ویژه در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی خبرداد و  وخواستار تشکیل اتاق فکری از نخبگان، تشکل ها و کار آفرینان در هر استان شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مهندس علی یزدانی در آخرین گردهمایی سال جاری با اشاره به  ایجاد تحول در ارائه خدمات بهینه به صنعتگران و متقاضیان اظهارکرد: در راستای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و سیا ست های کلی  برنامه ششم توسعه کشور  و همچنین  دستیابی به رشد اقتصادی پایدار و اشتغال زا و افزایش سهم تولید و صادرات  محصولات و خدمات دانش بنیان برنامه های ویژه وتحولی در این راستا تدوین و جهت اجرا به همه شرکتهای استانی ابلاغ می گردد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، کمک به واحدهای صنعتی جهت پذیرش در فرابورس و بورس کالا، ایجاد صندوق های جسورانه و بانک صنایع کوچک را از جمله این برنامه ها توصیف کرد و افزود: بهبود  رقابت پذیری SMEها از طریق ارائه خدمات نرم افزاری توسعه بازار و همچنین تدوین شناسنامه HSEE در شهرکها ونواحی صنعتی وممیزی  ایمنی واحدهای صنعتی در سال آینده به شکل ویژه ای دنبال خواهد شد.

مهندس یزدانی همچنین از پیگیری تشکیل و راه اندازی کارگروه های مدیریت بحران، ایمنی و پیشگیری از حوادث با مشارکت واحدهای صنعتی در کلیه شرکت های استانی خبرداد و خواستار شناسایی کانون های خطر در شهرکها و  نواحی صنعتی شد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در پایان این گردهمایی ضمن تاکید بر توسعه فراگیر خوشه های کسب وکار و ایجاد  و توسعه کنسرسیوم های صادراتی از پایش  و بررسی این برنامه ها در سال 96 خبرداد.

گفتنی است، در این گردهمایی مهمترین اقدامات سازمان درحوزه برنامه ریزی، توسعه کیفی شهرک های صنعتی، حمایت از صنایع کوچک و امور حقوقی شرکت های استانی توسط معاونان و مدیران مستقل سازمان تشریح شد.

 

   1395/12/8

Rating: 10/10 ( 1 )
Share