بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری کارگاه آموزشی توسعه استراتژی های افزایش پویایی «SME» ها در ایران با همکاری سازمان صنایع کوچک و دانشگاه تربیت مدرس

 

کارگاه آموزشی توسعه استراتژی های افزایش پویایی «SME» ها در ایران با حضور قائم مقام مدرسه اقتصاد مونیخ( (HDBWآلمانی و اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی سراسر کشور، معاونان، کارشناسان و مشاوران سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برگزار شد تا مدلی برای توسعه «SME» ها در ایران تهیه شود و با سیستم یکپارچه ای در دستور کار دستگاه های مرتبط و صنعتگران قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی ، اکنون توسعه کسب و کار در دنیا تحول یافته و بر پایه آی تی و آی سی تی در حال پیشرفت و توسعه است تا رقابت پذیر شده و در صدر بازارهای دنیا ارایه محصول کنند.

در ایران نیز ظرفیت این تحول و توسعه با وجود تجربه 50 ساله توسعه و زیرساخت های مناسب وجود دارد ضمن آنکه نسل جوان و مشتاق برای این تغییر وجود دارد اما سیاست یکپارچه و سازمانی واحد برای این تغییر و تحول هنوز بکار گرفته نشده است . در این راستا مقررشد کارگاه های آموزشی جهت تدوین این استراتژی برگزارشود.

این کارگاه در روز اول به بررسی شرایط امروزی بنگاه‌های اقتصادی کوچک – متوسط آلمان و خلق بنگاه های اقتصادی کوچک - متوسط با ایجاد انگیزش و سیاست های حمایتی پرداخت و در روز دوم  نیز به موضوعاتی نظیر رویکردهایی برای افزایش پویایی شرکت‌های نوپا در ایران اختصاص یافت همچنین ‌‌کارگاه‌های تعاملی برای حاضران و استاد برگزار شد .این کارگروه آموزشی ادامه دارد تا مدل توسعه یکنواختی برای توسعه «SME» ها در ایران تهیه شود.

   1395/12/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share