بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری گردهمایی دستیاران جوان شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور با حضور معاون وزیر صنعت،معدن

گردهمایی دستیاران جوان شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و معاون وزیر ورزش در محل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

به گزار ش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در این گردهمایی یک روزه که مشاورمدیرعامل در امور جوانان نیز حضور داشت،  شناسایی کارآفرینان و صنعتگران جوان مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی و ایجاد همگرایی در بین آنان را از ماموریت های اصلی مشاوران جوان توصیف کرد و گفت: ابتدا از ساماندهی واحدهای صنعتی داخل شهرکها و نواحی صنعتی آغاز نمایید و سپس حیطه فعالیت خود را در سطح  SMEهای سراسر کشور ادامه دهید.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت ایجاد طوفان فکری و خلاقیت در سطح استانها را  محرکی بزرگ در جهت  تحرک و پویایی  بخش صنعت در کل کشور عنوان کرد و افزود: با ایجاد تحرک در بخش اقتصاد و صنعت کشور می توان شاهد ایجاد رونق در فضای کسب وکار و پویایی در سطح جامعه بود.

مهندس یزدانی شناسایی فارغ التحصیلان مرتبط با صنعت را از دیگر ماموریت های مشاوران برشمرد و تصریح کرد:  تعامل با دانشگاه ها و تشکل های صنعتی نیز از دیگر برنامه هایی است که زمینه  تبادل علم و فناوری با تجربه های صنعتگران و کارآفرینان را فراهم خواهد کرد .

وی خاطر نشان کرد: تعامل با بخش خصوصی فضای بیشتری برای  بروز خلاقیت ها و ایجاد طوفان فکری در مجموعه صنعت فراهم می آورد.

در این نشست رستمی معاون امور ساماندهی جوانان وزیر ورزش نیز حضور داشت و به بیان نکاتی در این حوزه و نقش جوانان در پویایی در بخش ورزش پرداخت و خواستار شناسایی پتانسیل های مستتر در  شهرکهای صنعتی و بهره مندی از ظرفیت های تربیت بدنی در این بخش شد.

   1395/12/1

Rating: 0/10 ( 0 )
Share