بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در حاشیه افتتاح 9 طرح خدماتی و زیرساختی شهرک های صنعتی قم: حدود 12 هزار بنگاه صنعتی کوچک و متوسط در کشور تسهیلات بانکی دریافت کردند

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از پرداخت 85 هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به صنایع کوچک و متوسط کشور خبر داد و گفت: این تسهیلات به 11 هزار و 963 بنگاه اقتصادی در سراسر کشور پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی یزدانی در حاشیه افتتاح 9 طرح خدماتی و زیرساختی شهرک های صنعتی قم در گفت و گوی با خبرنگاران با شاره به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع تولید در حمایت از بنگاه های صنعتی کوچک و متوسط به دستور رییس جمهور افزود: از 19 هزار و 734 بنگاه صنعتی کوچک و متوسط ثبت نام شده در سامانه بهین یاب،12 هزار و 200واحد با بانکهای عامل قرارداد بسته که تا کنون 11 هزار و 963 واحد تسهیلات از بانک ها دریافت کرده اند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  ادامه داد: برای اطمینان از اعمال این تسهیلات به چرخه تولید و صنعت سه مرحله پایش و ارزیابی قبل، حین و بعد از پرداخت تسهیلات صورت می گیرد.

وی ادامه داد: تا کنون بانک های عامل 85 هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های صنعتی کوچک و متوسط در سراسر کشور تسهیلات پرداخت کرده اند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه پیشنهاد ما به همه صنعتگران فعالیت در شهرک های صنعتی است گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در سال 96، زمین های شهرک ها و نواحی صنعتی به جز تعداد نگشت شماری، هیچگونه افزایش قیمتی نخواهند داشت.

وی همچنین تاکیدکرد: رسالت ما حمایت از صنایع کشور در جهت پیشرفت و اشتغال زدایی جوانان در کشور است.

                                                              

   1395/11/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share