بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: تفویض اختیار به هیأت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در راستای اعطای مشوق به صنعت گران زیان دیده بر اثر قطعی برق

 

 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به قطعی برق در سطح استان خوزستان طی روزهای اخیر، اختیار اعطای مشوق به صنعت گران زیان دیده به هیأت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خوزستان تفویض می شود.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی در مراسم افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رامهرمز اظهار کرد: وظیفه سازمان صنعت، معدن و تجارت ایجاد و توسعه زیر ساخت های عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی است به همین دلیل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی رامهرمز افتتاح خواهد شد، اگرچه به دلیل بُعد مسافت سرمایه گذاری صورت گرفته در حد زیر ساخت ها نبوده است به همین دلیل حق زمینی که از سرمایه گذار دریافت می شود صرفاً حق انتفاع خواهد بود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران عنوان کرد: در چارچوب سیاست های سال جاری جرایم مالی نشأت گرفته از عدم پرداخت تعهدات بنگاه های مالی سراسر کشور مشمول بخشودگی و تخفیف قرار خواهند گرفت.

مهندس یزدانی از عدم افزایش قیمت در شهرک ها و نواحی صنعتی در سال آینده خبر داد و افزود: در سال آینده هیچ گونه افزایش قیمتی را در شهرک ها و نواحی صنعتی نخواهیم داشت و در برخی مناطق  که به دلیل افزایش نرخ تورم با افزایش قیمت تقریباً 10 درصدی مواجه بوده اند نیز در سال آینده مطابق بودجه پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه، تورم کاهش خواهد یافت.  

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اعتبارات پیش بینی شده در بودجه سال آینده بیان کرد: از سهم مالیات و ارزش افزوده و همچنین سهم شهرداری ها 30 درصد به شهرک ها و نواحی صنعتی اختصاص خواهد یافت که این امر منجر به ایجاد تحرک و توسعه قابل توجهی در این حوزه  خواهد شد.

وی خوزستان را یکی از مرکزهای مهم توسعه اقتصادی در کشور برشمرد و ادامه داد: خوزستان استانی فعال در زمینه صنعت، خدمات و کشاورزی می باشد که خط مقدم 8 سال دفاع مقدس نیز بوده است و به همین دلیل بسیاری از زیرساخت های آن آسیب دیده اند، اشتغال جوانان این منطقه از اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت است و در همین راستا در مجموعه شهرک ها و نواحی صنعتی هر فردی قصد سرمایه گذاری داشته باشد شرایط سرمایه گذاری با توجه به درخواست هایی که مدنظر دارد تسریع خواهد یافت.

مهندس یزدانی تصریح کرد: از سال آینده تمامی اختیارات مرکز به هیأت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استانی تفویض تا در چارچوب تمرکززدایی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی پیگیری امور مرتبط با سرمایه گذاری تسهیل یابد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: متاسفأنه مبحث آموزش در حوزه بنگاه های کوچک و متوسط سرمایه گذاری مغفول مانده اما در حال حاضر ارائه آموزش به این بنگاه ها به صورت رایگان صورت می گیرد و در شاخه های مهارتی، مدیریتی و شناخت فرصت ها و تهدیدهای بازار موفقیت هایی حاصل شده است.

   1395/11/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share